Чисті вікна, більярдні столи та ноутбуки – свято прибирання від справжніх чоловіків

06 Жовтня 2016
Безкінечне прибирання, миття вікон, підлоги, плити, ванної кімнати – ще одна жіноча професія, за яку ніхто не доплачує наднормових і добових, за яку, власне, взагалі не платять. А що, коли усім цим займається чоловік? А що, коли він перетворює це на свою повсякденну роботу? Здається, такого не буває.

«Таблоїд Волині» теж так думав, доки не познайомився із Едуардом Островським, і сьогодні, в Міжнародний день оселі розповість, чому чоловіки займаються прибиранням значно ретельніше і уважніше, ніж жінки.

Клінінговій компанії «Метеор» уже 15 років, окрім Волинської, має свої представництва у Київській та Вінницькій областях. Директор Едуард Леонідович розповідає, що бачив такі компанії ще в кінці 90-х за кордоном, тоді з’явилося бажання втілити схожий задум в Україні.«Метеор» надає послуги чищення килимових покриттів, фасадів та вікон, м’яких меблів, салонів автомобілів, ноутбуків, приміщень після ремонту, більярдних столів та басейнів.

Попередньо представники клінінгу приїздять і оцінюють об’єкт, вираховують вартість, яка буде різною для кожного приміщення і виду робіт у ньому. Виставляти єдину ціну за прибраний квадратний метр вважають недоречним, адже передусім на вартість має впливати рівень забрудненості та тип поверхонь. Все виконується за бажанням клієнта, хоча часом на місці майстри можуть запропонувати додаткові послуги.

Найчастіше замовляють хімчистку меблів, салонів автомобілів, чистки килимів і миття вікон. Особливо часто виконують висотні роботи, миють вікна у торгових центрах, магазинах, квартирах, адже мають спеціальне обладнання, що піднімається на 21 метр у висоту.Ще однією послугою, котру часто замовляють, є видалення запахів та плям з м’яких меблів. Розлилося молоко в салоні машини, після риболовлі забули рибу в багажнику, невдало відкрили червоне вино над килимом або забруднили шоколадом диван – у «Метеорі» беруться вирішувати проблеми будь-якої складності.Часто клієнти чистять килими на автомийках, де використовують засоби для миття автомобілів, що ніяк не підходить у цьому випадку. До того ж, неправильно змивають засоби, ламають ворсинки килима і сушать його природним способом, від чого з’являється неприємний запах. У «Метеорі» є цех, що займається професійною чисткою абсолютно усіх килимів, від виробів ручної роботи, вовняних, шовкових і до килимових покриттів.Директор компанії часто бере участь у закордонних тренінгах, сам проводить семінари для персоналу серйозних підприємств, тому вважає, що багаторічний досвід та якість виділяють «Метеор» серед інших луцьких клінінгових послуг.

«У нас працюють усі, хто цього справді хоче. Щоправда, чоловіки прибирають краще. Жінки сприймають цей процес як повсякденну роботу, яка їм просто набридає, бо вдома ввечері їх чекає теж саме. У нашій команді зібралися дуже педантичні та акуратні чоловіки, тому їх професіоналізм неможливо поставити під сумнів», – ділиться Едуард.

Розповідає, що принципово не бере на роботу прибиральниць із досвідом, адже їхні стереотипи щодо прибирання дуже важко викорінювати.

«Вони докорінно неправильно працюють, а перевчити їх майже неможливо. Наприклад, не можна просто відкрити вікно і помити його, а треба спершу пропилососити всі механізми, дістати увесь сухий бруд, потім вимити раму і нанести мийний засіб на скло. Змити спеціальними скребками і знову нанести засіб, розмити і забрати усе стяжками для професійного прибирання», – переконаний директор.Особливістю «Метеора» є якісне обладнання та індивідуальне виготовлення мийних засобів.

[caption]
Високотехнологічне обладнання [/caption]

«У мене є технічна освіта, тому багато видів обладнання я виготовляю сам. Іноді купую на підприємствах стандартне і переробляю під наші потреби, іноді створюю такі собі ноу-хау. Мийні засоби на українських фірмах виробляють спеціально за моїм особливим замовленням. Я ще трохи знаю хімію, тому спільно з технологами обговорюємо специфіку засобів, які мені потрібні, проводимо тестування на різних покриттях, і вже тоді масово замовляємо».

Усі засоби – гіпоалергенні і нешкідливі, через це не пахнуть модними синтетичними ароматизаторами.

[caption]
Пісок із килимів, який непомітний для звичайного полососа, "вибивається" професійним обладнанням[/caption]

Найбільш зайняті періоди для клінінгової компанії – свята. Чоловіки часто тішать у такий спосіб своїх дам на 8 Березня, а родини замовляють масштабні прибирання перед Великоднем та Різдвом, тому у ці періоди варто бронювати послуги компанії хоча б за 2 місяці.

Каже, легкої роботи нема, щоразу треба докладати зусиль, застосувати індивідуальний підхід до кожного клієнта і до кожного приміщення.

А ще, Едуард Островський випробовує усі методи прибирання, бо переконаний, що не зможе вчити і контролювати персонал, якщо практично не розумітиметься у всьому сам.

Контактні телефони компанії: 0505153806 та 0672770824.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter