Клінінг у Луцьку: хто замість вас прибере оселю

30 Травня 2016
Текст: Валентина РОМАНИШИНА

Своєчасне прибирання оселі – це не тільки турбота про красу, а й запорука власного здоров’я.

Щоправда, не кожен любить цим займатися, а дехто просто не має часу.

Тому окремі організації у Луцьку пропонують послуги клінінгу. Бувають вони різних видів, та й коштують по-різному.

ЩО ТАКЕ КЛІНІНГ

Клінінг – це першокласне прибирання приміщень за європейськими стандартами, яке відбувається з допомогою професійного обладнання та високоякісних хімічних засобів. А займаються цим підготовлені спеціалісти, які володіють знаннями щодо поширення небезпечних бактерій, оптимальних характеристик вологості повітря тощо.

Не дивно, що саме Британія відкрила для світу такого роду прибирання. Ініціативні бізнесмени на початку ХХ століття підмітили, що задовольнивши потреби в чистому приміщенні, можна непогано заробити. Зміни промислової революції стали поштовхом в розповсюдженні нової хвилі, і незабаром всі фірми, що займались прибиранням, стали називати себе клінінговими.

До українських міст це віяння дійшло лише наприкінці ХХ століття. Нині в Луцьку такого типу компанії також користуються європейськими методами та знаходяться на професійному рівні.

У послугу входить вологе прибирання підлоги, пилу зі стін, меблів, миття кахелю, дзеркал, дверей, дезінфекція раковин, унітазів, ванн, а також додатково миття вікон, чистка меблів, коврів, ковроліну, жалюзі.

ДЕ ЗНАЙТИ КЛІНІНГОВІ КОМПАНІЇ

Є інтернет-ресурси, які подають такого роду оголошення: «Мой Ремонт», «Бізнес Портал Луцька», «Прибирання квартир» та інші, а також веб-сайти самих клінінгових компаній. Сайт «Ділова Волинь» пропонує перелік клінінгових компаній, подаючи детальний опис їхніх послуг:

«Універсальний прибиральник» надає послуги професійного прибирання, прибирання після ремонту, та будівництва, миття вікон, вітрин, фасадів, хімчистки килимів та м’яких меблів, генеральне прибирання квартир та офісів, прибирання території від снігу, контрактне періодичне прибирання, хімчистка салону авто. Своїми принципами визначають використання кращих технологій прибирання, техніку провідних брендів, миючі еко-засоби, працюють на отримання довіри від клієнта та обіцяє відчуття надійності та відповідальності за виконану роботу.

Компанія «Енергопрестиж» крім основних послуг прибирання може зайнятись благоустроєм території навколо будинку та електромонтажними роботами.

Деякі компанії окремо виділяють еко-прибирання. Такий вид прибирання «Чистий дім» здійснює з допомогою спеціальної техніки «OTTIMO PROFI POWER».

«Екочисто» пропонує поширений в країнах Європи метод прибирання паром.

За вашою заявкою до вас додому прийде працівник компанії та проведе оцінку замовлення, обговорить деталі прибирання, озвучить остаточну ціну та час виконання роботи. Лише після цього, якщо вас все влаштує, команда професійних прибиральників візьметься до справи.

ЯКІ ПОСЛУГИ НАДАЄ КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ

Так, до прикладу, «Домова служба» пропонує лучанам послуги генерального прибирання; прибирання після ремонту; чищення килимів, ковроліну; чищення душової кабінки; миття кахлю, вікон, вітрин та фасадів, вивісок, послуги альпіністів; прання, прасування тюлі та гардин.

А також допоможуть пересунути у вашій квартирі чи будинку меблі, вивести грибок у ванній кімнаті, позбутися неприємного запаху з каналізаційного стояка та багато іншого.

Служба працює без вихідних з 9:00 до 21:00 (нд. з 8:00 до 19:00). Детальніша інформація за телефонами: 20-32-00, (097) 05-33-232, (095) 35-33-232, (063) 45 33 232.


ЦІНА ПИТАННЯ

Клінінгових компаній в нашому місті сьогодні є досить багато. Деякі з них працюють навіть цілодобово.

От тільки цін на сайтах оголошень немає, потрібно телефонувати й запитувати.

​В середньому генеральне прибирання квартири коштуватиме вам 9 гривень за метр квадратний, звичайне – 8 гривень, одностороннє миття вікон – 15 гривень, а чистка дивану, наприклад, хімічними засобами без використання спеціального пилосмока – 250 гривень.

Тож забудьте про пил та зайву роботу, довірте чистоту в домі професіоналам!


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter