Чим луцького активіста здивував музей у Цуманській пущі

24 Липня 2017
Луцького громадського активіста Богдана Клімчука вразила краса Цуманської пущі та Музей Руху Опору і Волинського лісу.

Світлини він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Якщо ви ще не в курсі, Волинь - це не лише Шацькі озера, Хрінники і Гаразджа, а за якихось 40 хвилин їзди від Луцька є Ківерцівський національний природний парк "Цуманська пуща. Цього разу разом із Павло Савчук і Ко ми пройшли 24 км хащами, болотами, залишками вузькоколійок, фортифікаційними ровами 1-ї світової війни і іншими цікавими місцями", - йдеться у дописі.

"Кумедними вийшли у нас відвідини Музею Руху Опору і Волинського лісу у Лопатені, неочікувано вразив там симбіоз таких експонатів як фото радянських партизан, нацистів і начальника управління лісового господарства часів Януковича - Богдана Колісника, при якому найбільше тих самих волинських лісів було вирізано.

Загалом, територія музею дуже цікава, там і мурашники, і старі вулики, альтанки та старенька дерев’яна хата лісника із вишитими оленями на стінах.

Не лінуйтесь відвідати Цуманську пущу, бо ще пару років таких нахабних вирубок і ви не зможете оцінити краси цієї місцини, так навіть під час нашого екопоходу ми натрапили на пеньок свіжовкраденого багатостолітнього дуба діаметром понад 3,5 м. Volodymyr Bondar може пора вам як земляку трішки втрутитись, а? Одим словом мандруйте Волинню, вона того варта", - написав чоловік та додав, що не варто забувати влітку про спрей від комарів.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter