Балерини, свічки та мім – грандіозне освідчення волинянина на автомийці

14 Вересня 2017
Мийка у розпал робочого дня, безліч машин, балерини в ніжних білих сукнях, коробочка для обручки (а насправді креативно декорована коробка від піци), веселий мім з ніжним букетом блакитних гарденій і співак Miko виконує хіт Лари Фабіан « Люблю тебе»…. А посеред цього дійства милий хлопець стає на одне коліно з хвилюванням і надією почути «так». Усе це не кадри романтичного фільму, а святкове дійство, яке влаштував у Луцьку шалено закоханий хлопець.
Юрій та Олександра зустрілись вперше три роки тому в Львівському державному університеті внутрішніх справ, де обоє навчались. Познайомилися, закохалися, почали зустрічатися. А півроку тому Юрій переїхав на роботу до Києва, і почав рідше бачити кохану. Саме в цей період він ще раз переконався у почуттях до Олександри і зрозумів, що вона є саме тією жінкою, з якою він хоче разом прожити життя та виховати дітей.

Оскільки хлопець живе в Києві, йому самому складно було впоратись з організацією задуманого грандіозного освідчення, тож він запросив допомогти Марину Майко, менеджера івент-агенції «SarafanNeRadio», яка відома своїм нестандартним підходом та креативністю в організації різних свят.А почався святковий день так… Директор Олександри та її колега заманили дівчину на мийку, нібито помити машину перед важливим відрядженням. Доки вона чекали своєї черги, до авто підійшов мім з букетом квітів, відчинив двері та простягнув дівчині руку. У закритому залі мийки ввімкнулося світло, стихли пилососи, зупинили роботу працівники, а балерини зі школи «Жизель» почали танцювати серед напівтемряви свій ніжний танець.За декілька хвилин вони створили зі свічок коридор, піднялись скляні автодвері мийки, звідки йшов назустріч коханій Юрій. Дійство приголомшило дівчину з першої миті, адже її коханий у цей день мав бути в Києві.
Повільний танець закоханих майже без жодних слів і нарешті кульмінація свята – освідчення. А далі плакали організатори, плакала Олександра, плакали навіть випадкові гості ресторану. Бризки шампанського, привітаннями друзів та учасників дійства під пісню «Шампанські очі» у виконанні співака Міко.«Як і кожен організатор, який не ліниться і любить експериментувати, а не працювати за шаблоном, я міксую стандарті речі в нестандартні композиції. Але, який би не був організатор, а все залежить від замовника. За те ,що мені вдалось втілити свій задум, щиро дякую самому Юрію. Він мінімально втручався в організаційний процес, сказавши, що повністю довіряє і чекає якнайкращого», – поділилася організаторка Марина Майко.


Найважче в процесі організації, зазначила Марина, була неможливість повноцінно провести репетицію, адже мийка в той момент працювала на повну потужність, стояв великий шум від робочого обладнання, переживали за мокру підлогу та балерин.Новоспечені наречені дякують адміністрації мийки за дозвіл провести цю невеличку церемонію, за те, що тримали третину мийки пустою, вимикали пилососи, світло, підіймали та опускали ворота, і загалом переривали свою роботу заради світлого і вічного кохання!
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Ігор

Що це за мийка?

Читач

Справді оригінально,

Вася

Фелічіта на набережній

Ірина

Дай Боже Вам щастя молоді

Анонім

Плачу і я

Вікі

Дуже зворушливо, оригінально

оксана

дуже гарна пара миру щастя і

Льоля

І почім таке щастя нині

Роман Сушко

Щиро вітаю!!! Щасливого

Ксюша

Як мало таких чоловіків

Іван

Завтра поїду туди машину мити

Вадік

Усього вам найкращого!!!ви

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter