28 днів до свята: дитячий карнавальний костюм за один день. 40 ідей

04 Грудня 2017
Який костюм одягнути дитині на новорічний ранок – це хвилює багатьох батьків напередодні свята. Купувати або брати костюм на прокат не обов’язково. Ви запросто можете його пошити власноруч, маючи шматок тканини, голку, нитки, а також цікаві ідеї. Не треба бути професійною швачкою і навіть мати швейну машину. Та й часу для цього потрібно зовсім небагато.


Окрім традиційних костюмів Сніжинки, Лисички, Зайчика cвоїми руками можна створити креативні новорічні костюми казкових героїв, а також героїв із мультиків та фільмів, наприклад, пірата чи ніндзі-черепашки. Популярні новорічні фруктово-овочеві костюми, особливо для найменших модників. Помідор, морква, горошок, перець, полуничка, слива, яблуко, апельсин і, звісно, ж гриби – бажані гості на кожному святі. Не втрачають актуальності і костюми супергероїв – бетмена, людини-павука тощо.

Щоб власноруч зробити яскравий новорічний костюм, достатньо подбати про його елементи – накидку, маску, капелюх та інші аксесуари. Їх легко виготовити своїми руками.

Накидка – ідеальне рішення для перевтілення як хлопчиків, так і дівчаток. Накинув на плечі – і костюм готовий: Принц, Король, Ніч, Фея, Сніжинка, Королева... Варіантів безліч, треба тільки підібрати шматок тканини потрібного кольору, підгорнути і прошити з одного боку, вставити стрічку, задекорувати новорічною мішурою.

А святкового настрою вам додасть італійське ігристе вино Fragolino Novelina.

Маска із фетру або картону – це те, що можна зробити власноруч за лічені хвилини. Далі залишається підібрати вбрання відповідного одягу – і ви маєте костюм лисички, вовка, поросяти абощо. Хвостик можна зробити з будь-яких підручних матеріалів.

Спідничку з фатину навіть шити не треба. Достатньо порізати фатин смужками та обв’язати навколо гумки. Таким чином можна зробити спідничку будь-якого кольору та розміру.

Куплена корона, обруч з вушками або ріжками, крила дуже спрощують завдання для мами. Треба тільки підібрати костюм або сукню – і карнавальне вбрання готове.

До звичайного обруча можна пришити квітку, вушка або зробити з нього корону для сніжинки, обв’язавши смужками фатину.А святкового настрою вам додасть італійське ігристе вино Fragolino NovelIina.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter