Переповнені зали, імпровізації та щирий сміх: як у Луцьку виступили «Вар’яти-шоу». ФОТО

15 Лютого 2019

Текст: Юлія КАРМАНСЬКА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

У Луцьку відгриміли два концерти першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти», які організувала івент-агенція «Tikhonov сoncert and event agency». Колектив у повному складі заряджав енергією та гумором чотири години поспіль.

Сміялися, аплодували та спілкувалися з артистами в РЦ «Промінь» у четвер, 14 лютого.

За двадцять хвилин до запланованого початку концерту глядачі повільно заповнюють залу. За двадцять хвилин після − окремі компанії продовжують заходити і шукати свої місця.

«Подивіться у словнику слово "пунктуальність"», − пізніше по-доброму пожартує зі сцени Володимир Жогло.

Усі квитки розкуплені, місця зайняті, а вздовж стін зали та впритул до сцени стоять стільці, де теж розташувались глядачі. Музика звучить все голосніше, світло приглушують, і на сцену вибігає Сергій Притула. Оплески, спілкування з глядачами, життєві історії, сміх – і так невпинно до завершення концерту.

Мініатюри та імпровізації дуетів «Володимир і Великий» та «Вар’яти» теж змушували зал реготати. Самим гумористам не завжди вдавалось стримувати емоції, що ставало причиною вибухів сміху в залі.

Влаштували традиційний гумористичний батл Сергій Притула та Володимир Ковцун (Владзьо). На кону був подарунок на день народження для останнього. У разі перемоги Сергія Притули Владзьо отримав би презент на ту суму, на яку «виставився» до свята. У разі програшу – Сергій Притула пообіцяв купити подарунок вартістю п’ять тисяч гривень. Завдяки оплескам глядачів переміг Владзьо.

Впродовж концерту гумористи жартували про сімейне життя, політику, освідчення в коханні, види жінок і чоловіків, алкоголь. Чому Притула не йде в президенти, чому не варто їхати на Октоберфест, якщо був на традиційному українському весіллі, чому не потрібно нарікати на життя та ще про багато різних «чому» актори жартували кілька годин поспіль.

Пісні та музичний експеримент від Володимира Жогла та Сергія Полупана неабияк потішили глядачів та змусили Сергія Притулу розповідати історії про гастролі і свою дружину.

Наприкінці головний «вар’ят» подякував глядачам за придбані квитки. Частину коштів витратять на октокоптер для 36-ої окремої бригади морської піхоти.


5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter