Jazz Bez With Marek: яким був другий день музичного фестивалю у Луцьку. ФОТО

16 Грудня 2019

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

На сцені луцького Палацу культури 15 грудня стартував другий та останній день мастабного фестивалю Jazz Bez With Marek. Джазові виконавці з різних країн світу, імпровізаційні музичні номери та цікаве авангардне звучання зібрали в цей вечір найвірніших луцьких прихильників жанру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІМПРОВІЗАЦІЙНИЙ «БУМ» ТА «ДЖАЗОВА» ЛЕСЯ УКРАЇНКА: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА ВІДКРИТТІ JAZZ BEZ У ЛУЦЬКУ. ФОТО

Другого дня на гостей музичного свята чекали такі виконавці: Safety Trio (Україна), Organic Noises (Польща) та Greg Osby & Tal Cohen Duo (США/Австралія).

Safety Trio – це музичний колектив з Києва, який виконує авторські композиції з елементами джазової, етнічної та латиноамериканської музики. Гурт створений у 2017 році, до його складу входять: Марина Крамаренко (фортепіано), Валентин Пастухов (бас-гітара) та Олександр Корсун (барабани).

Вірменськими, балканськими та східноєвропейськими традиційними темами потішили слухачів Organic Noises. Творчі поляки поєднують етно-мотиви з сучасним джазом, ф’южн і прогресивними жанрами.

Привезли до Луцька нову програму дует Greg Osby & Tal Cohen. Грег Осбі – американський саксофоніст, композитор і педагог, який за останні 25 років він став одним із стовпів американського джазу. Його молодший компаньйон Тал Коен – молодий джазовий піаніст і композитор з Австралії та Ізраїлю. Зазначимо, що альбом Джона Даверса «American Dreamers: Voices of Hope, Music of Freedom» за участі Тала Коена здобув три премії Греммі у 2019 році.

Що відбувалося другого дня Jazz Bez With Marek – дивіться на фото «Таблоїда Волині»:***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter