Успішно!

У Луцьк повертається легендарний фест: вбиймо вірус джазом… разом!

28 серпня у Луцькому замку відбудеться довгоочікуваний XIV Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation-2021».

Текст і фото Світлана ЗОЗУЛЯ

28 серпня у Луцькому замку відбудеться довгоочікуваний XIV Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation-2021». Відновлений після минулорічної перерви захід триватиме один день, зате який насичений: три концертні програми, професійний майстер-клас, вініловий ді-джей сет і, традиційно, феєричний джем-сейшн. Цей оберемок іншомовних слів є свідченням того, що в європейське співтовариство крокують сучасні українці, які творять і слухають оригінальну та інтелектуальну музику, зокрема, джазову.

«Кожен виступ – сміливий експеримент, поєднання традиційної мелодійної складової з несподіваними імпровізаціями. Глядачі та слухачі (як постійні, так і нові), зможуть вкотре переконатися мова цієї музики не має кордонів, вона – поза часом, поза політикою, а окремі національні риси лише додають їй неповторного колориту, акценту», –  йдеться у пресрелізі від головного організатора дійства – Луцького джазового клубу.

Отож, цьогоріч на «Art Jazz Cooperation-2021» виступатимуть: Igor Zakus feat. «Barvy.in.UA» (Україна), «New Brand Quintet» (Польща) та «Ray Brown Jr. Quartet» (США). Спеціальним гостем фесту стане «Vinyl-Jazz-DJ» Сергій Ткачук із Луцька. Початок концертної частини – о 18.00. Про час проведення інших заходів буде повідомлено згодом на сторінці Луцького джазового клубу у фейсбуці.

 До слова, Рей Браун-молодший (всесвітньовідомий музикант і прийомний син легендарної джазової діви Елли Фітцжеральд) 2019-го вже дарував своє мистецтво фестивальникам у Замку. Цікаво, чим потішить шанувальників музики без кордонів цього разу?..

Про це дізнаємося за лічені тижні на оновленому фесті, який відбудеться за сприяння Луцької міської ради та організаційної підтримки  Волинської обласної державної адміністрації і Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

Інформація щодо придбання квитків – на офіційній Facebook сторінці «Луцький Джазовий Клуб».

Отож, згадаймо стару-добру традицію та попрощаймося з літом під звуки джазу! (Звісно ж, не забуваймо і про карантинні обмеження). Вбиймо вірус вібраціями якісної та неповторної музики разом!

Головні натхненники відновлення джаз-фесту - Олега Баковський та Руслана Моклиця
Головні натхненники відновлення джаз-фесту - Олега Баковський та Руслана Моклиця

«Запалені» глядачі - поціновувачі джазу (2019-й рік)
«Запалені» глядачі - поціновувачі джазу (2019-й рік)

Рей Браун-молодший з колегами-музикантами Андрієм Арнаутовим і Алексом Фантаєвим
Рей Браун-молодший з колегами-музикантами Андрієм Арнаутовим і Алексом Фантаєвим

Додати новий коментар