«Я без трусиків»: на «Бандерштаті» виступила Яніна Соколова

04 Серпня 2019

Текст: Анна ПАНЧЕНКО
Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Яніна Соколова – українська телеведуча, акторка, журналістка, а також ведуча проекту «Вечер с Яниной Соколовой» на ютубі. На гутіркову сцену вона ввірвалась в червоній сукенці, під гучні оплески. Натовп з нетерпінням чекав на журналістку, аби послухати і задати свої питання. «Я без трусиків», – жартувала ведуча. Вся тема «білизни» та її відсутності виникла саме з російських ЗМІ, коли ті прокоментували, що «українці стали «гнилими європейцями», тепер ще будуть геями і лезбійками, і ходитимуть без трусів». Тоді Яніна і її команда зрозуміли, що кожен випуск тепер точно буде «без трусів».

На початку виступу журналістка зізналась, що спала лише чотири години, оскільки вночі відбувалась зйомка кліпу «Другої ріки». Яніна відверто сказала, що щаслива бути серед однодумців-бандерівців на фестивалі.«Я не буду влаштовувати вам політичних уроків – я тут не для того. Мені б дуже хотілось, щоб така молодь, свідома і патріотична, робила максимум і не мовчала, коли хтось буде намагатись придушувати нашу національну ідентичність», – висловила головний меседж журналістка.

Яніна розповіла свою історію про страшну хворобу – рак або ж «рак-дурак», як називає його жінка. Смерть, яка була так близько, дала їй можливість зрозуміти, що ми маємо надто багато пересторог і табу. «Небо допомагає тим, хто йде вперед», – запевнила журналістка.
Вона також розповіла про нові проекти, які, на її думку, кардинально змінять життя українців. «Я, Ніна», темою якого є рак, відтворює автобіографічну історію Яніни, яка тривала сім місяців від встановлення діагнозу до вилікування. Також журналістка анонсувала новинки на каналі «Вечер с Яниной Соколовой» .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАРТО ЖИТИ: ЛУЦЬКИЙ КІНООПЕРАТОР ЗНІМАТИМЕ ФІЛЬМ ПРО БОРОТЬБУ З РАКОМ

Кожен бажаючий задав питання, на яке телеведуча відразу давала розгорнуту відповідь.

«За цей час я зрозуміла дві речі, які не варто забувати: ніколи в житті не відкладайте на завтра можливість бути щасливими та вмійте ризикувати», – прокоментувала Яніна.А у своєму пості телеведуча подякувала всім, хто прийшов.

«Ви неймовірно мене зарядили і впевнена, що з такими українцями все в країні, яку я люблю, буде гаразд», – підписала фото Яніна Соколова.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter