Дівочі поцілунки і пікантні жарти 18+: у «Промені» лучанам показали «Новорічний кекс». ФОТО

11 Листопада 2018

У розважальному центрі «Промінь» звучали пікантні жарти 18+.

10 листопада тут відбулася вистава «Новорічний кекс», яку показав київський театр «Чорний квадрат».

Вистава містила елементи імпровізації, а саме лучани із залу сказали кілька фраз, які актори використали під час гри.

Першою фразою, яку вигукнув один із глядачів , стала: «У нас секса нет».

«Це фраза? Чи констатація факту?», - пожартував ведучий.

Серед інших речень, які запропонували луцькі глядачі: «Секс – не повод для знакомства», «Дружбою вночі не займаються», «Я п’яна, в квартирі срач, ай ем хеппі вері мач» та інші.

У виставі були присутні дві сюжетні лінії: самотня дівчина, яка в Новорічну ніч викликала «швидку», щоб не зустрічати Новий Рік наодинці, та 24-річний хлопець і 40-річна жінка, які живуть в одній багатоповерхівці, однак випадково познайомилися на морі.

Такі собі життєві інтимні історії під бій курантів.

У Новорічну ніч 24-річний хлопець Женя втратив цноту із своєю 40-річною сусідкою, з якою влітку вони познайомилися на морі. Він має до неї почуття, але вона (як жінка із досвідом) не вірить у їх реалістичність.

А перший секс із новою людиною для неї – як перший сніг: «Не знаєш, скільки сантиметрів випаде, і скільки він протримається».

Тому вона пропонує йому «дружити». «Дружбою вночі не займаються», – відповідає той.


А ось дівчина Віра на новий рік викликала бригаду «швидкої», збрехавши, що вона 1939 року народження і що їй погано. Насправді Вірі було дуже самотньо, адже її коханий – одружений і святкує з дружиною та дітьми.Лікар «швидкої», зрозумівши її, проводить «лікбез», що треба робити, щоб подобатися чоловікам: стогнати і не думати ні про що під час сексу, готувати їсти і говорити «дякую».

«Як я можу стогнати? У мене ж вища освіта!», – не розуміла Аня.

Лікар на хвилину залишив її сам-на-сам із медсестричкою, і дівчата, трохи перебравши «Бейлізу», не стримуються від поцілунків. Як це було – дивіться у нашому фоторепортажі:Максим і Яна Бондаруки виграли квитки на виставу у розіграші від «Таблоїда Волині» і поділилися своїми враженнями від неї:

«Сподобалася класифікація жінок за тим, як вони поводять себе в сексі. Актор весело показував, як потрібно стогнати. Актори на висоті, жарти не закінчувалися, це все просто потрібно побачити. Спектакль, якщо коротко, можна описати трьома словами: відверто, життєво і смішно! Всім радимо подивитися, для того, щоб додати у ваше життя трішки добра, ну і відпочити, посміявшись», – кажуть вони.***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

5

Читати ще

Коментарі

коментатор

унила рускоязична хрєнь, з примітивними жартами і пропагандою алкоголізму. Втрачений час і гроші...

Аня

Який примітивний незадоволений життям вишиватник

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter