ZARINA дарує тисячу гривень за історію любові. ПЕРЕМОЖНИЦЯ

13 Лютого 2020

Любов буває різною: веселою та сумною, спокійною та екстремальною, вічною та мимолітньою… Про красиву любов варто розповідати, адже ці розповіді дають надію тим, хто розчарувався, і дають можливість оповідачам вкотре дістати зі скриньок своїх сердець теплі та трепетні спогади.

До Дня Валентина Ювелірний ДімZARINA вирішив зробити чудовий подарунок, для тих, хто має свою трепетну історію кохання. Читачі Таблоїда Волині надіслали нам листи, в яких поділилися своїми спогадами та емоціями. За результатами голосування, яке тривало до 13-го лютого, переможницею конкурсу стала Ірина Воротна.

ІРИНА ВОРОТНА:

Наша з чоловіком історія кохання почалась з луцького супермаркету, хоча він переконує, що таки з сільської калюжі. Отож, про все по порядку.

Кілька років тому я, повертаючись із роботи, зайшла до супермаркету на повсякденні закупи. Там робив покупки й мій майбутній чоловік Павло. Розповідає, що одразу помітив мене, впізнав і зацікавився, але підійти не наважився. Потім мій Пашка знайшов мене у соцмережі (це було не важко, адже ми родом з одного села), попросився в друзі й отак ми спілкувалися кілька місяців. Запит на дружбу, який став початком великого кохання, припав на той час, коли Паша повертався із відпустки назад на війну. Зустрічатися ми також почали по телефону, а на перше побачення пішли за кілька місяців після того, коли коханий приїхав у наступну відпустку.

Я дочекалася Пашу з війни і вже за два дні без вагань переїхала до нього жити. Далі все було, як у голівудських фільмах: освідчення, весілля, народження первістка. Перечитавши ці рядки, здається, що це проста і щаслива історія кохання. Однак, як згадую той час, коли по кілька днів не могла додзвонитися до Паші, стає страшно від усвідомлення, що цього всього могло не статися, як не сталося у сотень інших пар, які так само мріяли про щасливе майбутнє.

І наостанок про сільську калюжу. Паша каже, що у його серці щось тьохнуло, коли мала я у чоботях бродила калюжами (він приїжджав з Луцька до діда, який жив на нашій вулиці) і обзивалася на свого майбутнього чоловіка. Я повірила йому на слово, хоча не пам'ятаю такого зовсім, бо ж була у дитинстві чемною дівчинкою.

Ірина отримає в подарунок сертифікат на 1000 гривень для купівлі неперевершених прикрас за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 17, Ювелірний Дім ZARINA.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter