Чим дивуватиме літній модельний табір MZM School. ІНТЕРВ'Ю

06 Червня 2020

Спостерігаючи за життям на карантині, можна помітити, що ізоляція – явище не завжди негативне, а вимушена пауза в роботі іноді дає поштовх до реалізації нових і сміливих ідей. Головне – використати цей час із користю.

Саме так зробила героїня нашого інтерв’ю – засновниця та керівниця луцького модельного агентства MZM Models Марина Занюк. Вона вирішила втілити давню мрію та познайомити волинян з новим освітньо-розважальним форматом – літнім табором для моделей, який стартує 15 червня.

Як на базі школи MZM School влаштовуватимуть справжні модельні будні та чим цікаве таке дозвілля – дізнавався «Таблоїд Волині».

– MZM вперше організовує на Волині модельний табір. Як виникла ця ідея? Чи орієнтуєтеся в створенні свого табору на досвід інших модельних шкіл?

– Модельній школі MZM вже 18 років, тому орієнтувалися на власний досвід. Предмети вибирали ті, які наші учениці люблять найбільше. Також вибір занять базували на тому, що найбільше потрібно дівчатам, які хочуть спробувати себе в моделінгу та прожити два тижні справжніми модельними буднями.

Ідея такого табору була вже давно, але щороку не доходили руки, бо більше займалися закордонною роботою моделей. Поштовх дав карантин, на якому ми мали змогу достатньо відпочити та засумувати за роботою.

– Чим цікаве таке дозвілля? Чи принесе навчання користь тим, хто не планує стати моделлю?

– Два тижні ми з дівчатами інтенсивно займатимемось спортом, дефіле, англійською мовою, візажем, харчуватимемось здоровою їжею, позуватимемо та фотографуватимемось. Для тих, хто не планує бути моделлю, або в силу віку чи інших причин, ще не може нею працювати, таке дозвілля дасть багато нових і цікавих знань для себе.

– Скільки часу триватиме навчання у таборі?

– Навчання відбуватиметься протягом двох тижнів по буднях. Час розділений між віковими групами. «Models» (від 14 років) займатимуться з 10:00 до 15:30, «Teens» (від 9 до 13 років) – з 16:00 до 20:00.

– Де відбуватимуться заняття? Чи зможуть до вас долучитися підлітки з інших міст?

– Заняття відбуватимуться на базі нашої модельної школи в центрі Луцька. З інших міст дівчата також зможуть долучитися, адже біля нас є зручна транспортна розв‘язка неподалік ТЦ «Промінь».

– Чи потрібно мати особливі дані, щоб стати учасником?

– Займатись у таборі можуть всі бажаючі, адже заняття спрямовані на всебічний розвиток в плані здоров‘я та краси.

– Чи зможуть у вас навчатися хлопці?

– Поки що програму ми запланували лише для дівчат. Хоча, якщо будуть бажаючі, можемо організувати.

– Які теоретичні та практичні дисципліни викладатимуть у таборі? Хто займатиметься з учасницями?

– Викладатимемо дефіле, теорію моделінгу, англійську для моделей, візаж та догляд за волоссям, займатимемось спортом. Навчатимуть учасниць викладачі MZM School – справжні фахівці у своїх сферах, а також наші моделі, які на момент кожної зміни перебуватимуть у Луцьку. Я також працюватиму з дівчатами особисто.

– Опишіть один день з життя табору. Скільки занять плануєте проводити щодня? Як відпочиватимуть учасниці?

– Оскільки в різні дні будуть різні заняття, опишу загалом. Дівчата приходять на перший урок – спортивне заняття. Далі розбираємося в теорії моделінгу – лексиці, як працювати на подіумі чи в студії, і тому подібне. Обідаємо разом здоровою їжею, доставку якої забезпечує «Франсуа», що на вул. Лесі Українки і за якість якої відповідає наш нутріціолог Наталка Тарапата. Після обіду маємо, наприклад, дефіле, ходимо разом на підборах, ділимося всіма секретами професії.

День завершуємо красою – вивчаємо, як користуватися косметикою. Ось так насичено працюватимемо щодня два тижні, окрім вихідних.

– Ви згадали, що меню для табору розробила ваша нутріціологиня Наталія Тарапата. Чи можете назвати декілька страв, якими годуватимуть учасниць?

– Поки конкретні страви назвати не можна. Але в меню «Франсуа» – великий вибір, тому кожна з дівчат обиратиме те, що їй до смаку.

– Чи можна після закінчення табору продовжити навчання в MZM School?

– Звичайно. Випускницям табору ми даруємо приємний бонус – знижку 10% на перший місяць навчання в MZM School. І програма навчання, повірте, не повторюватиметься – я багато років працюю у моделінгу, тому знаю, чим дивувати і чому навчити дівчат.

– До відкриття табору лишилося менше двох тижнів. Чи відчуваєте хвилювання зараз? З яким настроєм очікуєте на відкриття?

– Через карантин я з нетерпінням чекаю на живе спілкування та початок табору.

Також наголошу, що кількість місць в змінах обмежена, адже ми маємо дотримуватися санітарних норм і безпеки. Плануємо набирати до 10 дівчат у групу.

А ще ми маємо приємні презенти для кожної учасниці у вигляді «MZM box», в яких серед інших подарунків будуть і наші фірмові захисні масочки MZM.

Всю інформацію можна дізнатися на сторінці MZMmodels School, або за телефонами 050 689 12 55, 099 528 06 28.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

Аліна

А чи для дітей щось буде? Дівчинці 6 років, дуже хочемо у вашу школу.

Ліза

Яка ціна навчання?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter