Красень СНУ: хімік-кікбоксер з тату дракона. ФОТО

26 Червня 2019

Текст та фото: Анна ПАНЧЕНКО

«Таблоїд Волині» продовжує вашу улюблену рубрику «Красень СНУ». Сьогодні ми поговоримо про учасника конкурсу «Містер СНУ»спортивного хлопця з міста Рожище, який навчається на хімічному факультеті за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія».

Юнаку лише 18 років, проте він знає, що таке постійна робота над собою. Юрій прокидається кожен день о 5 ранку, щоб зробити ранкову пробіжку та поїхати на навчання.Чому саме СНУ?

– Я подав документи в Східноєвропейський, бо це найближче до моєї домівки. Тут навчаються більшість моїх друзів – це найголовніший плюс.

А чому вибрав хімічний факультет?

– Я хотів чогось серйозного. В школі, загалом, я вчився добре. Мама наполягала на тому, щоб я вчився на тренера, але я хотів чогось тяжчого. Тренер чи вчитель фізкультури – не дуже серйозна робота. Я добре розумівся у біології, хімії, математиці. Мій вибір був максимально простим – інженерія.


Працюєш десь?

– Тимчасово ні, проте планую. Минулого літа працював на автомийці. Хотів здати сесію і з чистою душею піти на канікули.

А як склав сесію? Чи справді варто її боятись?

– Все склав добре. Продовжую навчатись на державній формі навчання. Головне – вчитись, і тоді точно складеш. Можна ще покласти книжку під подушку – мій особистий лайфхак.


Як пройшов твій перший курс? Було тяжко?

– Чесно, це все було суперкласно. Наші експеременти та досліди приносили нові фарби у повсякденне життя.

Які маєш плани на майбутнє?

– Вивчитись – це основне. Хочу пов’язати все своє життя зі спортом. Планую реалізувати себе в житті. Хоча на магістратуру хочу вибрати щось інше.


Маєш мету чи ціль на літо?

– Повернути свою фізичну форму та знайти роботу. Хочу забезпечити себе та допомогти мамі: забирати з садочка 3-річну сестру та піклуватись про меншого брата.

Маєш дівчину? Який твій ідеал?

– Ні, поки не маю. Але мій ідеал – красива, розумна і головне, щоб була порядна.


Найяскравіший спогад твого життя?

– Це, звичайно, здійснення моєї мрії. Я дуже довгий час хотів собі татуювання, десь з 16 років. Батьки були спочатку проти, але за рік часу я сам заробив собі кошти і мені дозволили.

Що для тебе означає це татуювання?

– Взагалі, для мене це символ мудрості, сили, волі та гордості. Тоді я зробив серйозний крок у моєму житті. А зараз хочу ще одне.


Є мрії, які плануєш здійснити цього літа?

– Так, планую з друзями поїхати відпочити всією величезною компанією, щоб зібрались всі 12 людей.

Плануєш подорожувати літом?

– Так, хочу подорожувати і відпочити. Щоб з новими силами піти на навчання.


Чим ти займаєшся у вільний час?

– Зараз я віддаю весь свій вільний час своїй пристрасті – кікбоксингу. Почав займатись зимою. Раніше займвся футболом, аж 9 років. Потім мені стало нецікаво, я захотів чогось серйознішого.

Але футбол залишився у твоєму житті?

– Так, наразі футбол – це хоббі. Граю за команду ФК «Рожище».


Любиш читати?

– У вільний час – звичайно. Люблю на філософську тематику. Все залежить від настрою. Улюблені жанри – фантастика та жахи. Обожнюю Стівена Кінга.

Маєш людину, на яку ти рівняєшся?

– Так, маю одного друга,який завжди підштовхує мене на більше. Завдяки йому я почав займатись спортом. Ми дружимо 12 років і навіть разом сиділи за партою. Він займався кікбоксингом та став багаторазовим чемпіоном України. Зараз займається боксом. Він завжди ставить собі високі планки і завжди йде вперед. Своїми досягненнями він надихає і мене.


Яку роль у твоєму житті відіграє спорт?

– Займаюсь кожен день, веду здоровий спосіб життя. Вважаю, що алкоголь і цигарки – для слабаків. Часто встаю о 5 ранку і бігаю. Взагалі, я здобув на луцькому чемпіонаті з кікбоксингу друге місце

Бліц-опитування

– Чай чи кава?

– Чай.

– З цукром чи без?

– З величезною ложкою цукру.

– Книга чи фільм?

– Книга.

– Літо чи зима?

– Літо.

– Прокинутись о 8:00 чи о 13:00?

– О 8-й, звичайно.

Блондинки чи брюнетки?

– Важко вибрати, але брюнетки.

Комедії чи жахи?

– Жахи.

Що побажаєш нашим читачам?

– Займайтесь спортом, йдіть до своєї цілі та здійснювали свої мрії. Все вдається – варто лише захотіти.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter