Китайські фото зараз ми мріємо знайти: Марина Занюк розповіла про модельні тренди Китаю

19 Серпня 2018

Марина Занюк – засновниця модельного агентства «MZM». Нещодавно вона повернулася з booking trip по Китаю та Гонконгу.


Вooking Trip – подорож з метою реального знайомства, укладання нових контрактів, узгодження умов в співпраці модельних агентств. Також це знайомство з новими партнерами.


«Таблоїд Волині» розпитав про модельні тренди, особливості роботи українок та волинянок.

- Скільки міст і агентств Ви відвідали?

- Ми з керівником MZM по міжнародній роботі, Марією Бондар, побували в шести містах: Пекін, Шанхай, Ханчжоу , Гуанжоу, Шеньжень. Завершували подорож Гонконгом. Відвідали біля шістдесяти агентств.

- Чи є якесь місто або модельний осередок, який найбільш бажаний для українок?

- В кожного свій центр. Наприклад, Марія Бондар, керівник міжнародного відділу. Її любов – це Шанхай. Для мене ж Гуанжоу, бо там була під час своїх модельних подорожей. Це залежить від вподобань. Варто зважати, що Гонконг взагалі не вважають Китаєм, тому там абсолютно різний ринок.


- Яка різниця між Китаєм та Гонконгом в модельному бізнесі?

- В Китаї працюють різні типажі моделей, в Гонконзі інші вимоги.

- Є моделі, яких на роботу все ж не беруть?

- За останніх 5 років ринок Китаю суттєво змінився, все розвивається шаленими темпами - смаки стали єворпейськими. Тому й моделі мають відповідати високим вимогам європейського ринку і в Китаї.


- Є зміни щодо параметрів? Знаємо, що 90-60-90 вже не актуально.

- 90-60-90 вже давно не актуально. Це було ідеалом конкурсів краси, комерційних кампаній. Чим менші, тим актуальніші. Але бедра 86 – це теж замало. Має бути серединка між 86 і 90. Але якщо модель зі зростом 180, то бедра можуть бути й 91.

- Як щодо татуажу, нарощених вій або нігтів?

У моделі взагалі не має бути такого. Не має бути навіть гель-лаку. Модель має бути максимально натуральна. Оця натуральність – це і є типаж.


- З яких країн ще працюють у Китаї?

- Років 5 тому були дівчата з України, Росії та Бразилії. Тепер з Бразилії моделей дуже-дуже мало. Нині працює дуже багато європейок, також українок, росіянок, білорусок.


- Є модні або актуальні типажі?

- Модель має бути особливою. Чогось одного немає.

- Що Вас особисто вразило?

- Вразив прогрес, на скільки все розвинено…

Ми були в шанхайському агентстві, з яким наша модель нещодавно підписала контракт. Там сидимо ми і заходить якраз після прильоту ця дівчинка. Так приємно було зустрітися, обійнятися. Я навіть записала відео, яке відправила її татові з словами «Донечку зустріли в Шанхаї, все чудово». Це був приємний шок і в Юлі, бо вона в Китаї, а її агентство-материнка зустрічає.


- От Ви вже й зачепили момент спілкування з батьками. Чи легко відпускають донечок на роботу в Китай? До Європи ніби ближче, а Китай далеко. Не побоюються чогось?

- Навіть дівчат у 18 чи 20 ми не можемо відсилати за кордон, не поспілкувавшись з батьками. Коли рідні підтримують, то навіть набагато легше і крутіше дівчата працюють.

Коли я ще років 12 тому їздила за кордон, то Китай був далекий і невідомий. Коли ж почали їздити мої вже учениці, то постійно хтось давав нову інформацію, розповсюджував її. Тож батьки тепер не бояться, хоч звісно й щемливо відпускати свою дитиночку далеко.

Китайські фото зараз ми мріємо знайти. Раніше там були роботи на рівні звичайних каталогів, які соромно показати. А тепер фото з Китаю потрапляють і в європейські журнали. Два місяці тому наша модель потрапила сайт італійського Vogue .

А після booking trip ми знаємо і особисто бачили, в яких квартирах дівчата живуть, скільки моделей в місті, навіть які авто їх забирають на роботу.


- Які Ваші особисті враження найбільш яскраві?

- Мені було приємно приїхати в те агентство, де я була 12 років тому як модель. Там зустрів той самий директор і він мене пам’ятає. В мене навіть збереглася композитка (модельна візитка) з тих часів. Зробили фото з нею, порівняли зміни. Це дуже цікаво.


- І от, скоро новий набір на навчання, тож дівчатка мають всі шанси пережити такі ж емоції. Що порадите тим, хто мріє про модельну кар’єру?

- Просто дівчатам треба не боятися. Часом дівчата просто бояться прийти, а ми їх впродовж року знаходимо десь в торгових центрах чи на вулиці та запрошуємо, а вони потім стають відомими моделями. Тож треба ставити ціль і не боятися спробувати.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter