Красень СНУ: слюсар, який проміняв навчання на музику

04 Липня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У продовження рубрики «Красень СНУ» ми представляємо вам творчого Нікіту Яйленко з міста Ківерці, який навчався на факультеті психології та соціології в СНУ ім. Лесі Українки. Хлопець вирішив кардинально змінити своє життя та подав документи у місцеве ПТУ. Пояснює все тим, що хотів «пірнути з головою» у творче життя.– Чим ти зараз займаєшся?

– Зараз маю багато вільного часу, щоб займатися музикою, написанням текстів і самоаналізом.

Маєш успіхи у своїй «музичній кар'єрі»?

– Так, ми з друзями створили свій власний гурт, який називається «Дикий бродячий кіт». Ми вже написали дуже багато пісень. Я навіть працюю, вже ось три роки як, щоб назбирати кошти на інструменти. Ми плануємо вже записувати треки. Чекаємо лише на нашого друга та звукорежисера з Києва, і в серпні чекайте наші перші демо-версії.


– Плануєте виступати у місцевих клубах?

– Так, чому б і ні? Я в музиці вже 5-6 років, і планую отримати якийсь «фідбек».

– Яку музику ви граєте?

– Раніше я обожнював панк і думав, що саме його ми і будемо грати. Та це так і не працює. Музика виходить з душі, і граємо ми щось «лайтове» – інді.


– Ти займаєшся спортом?

– Так, я дуже люблю спорт, і займаюсь вже десь 1,5 роки. Те, що я роблю, називається «Street Workout». Займаюсь я вдома. Коли я починав займатись, я мав вагу приблизно 54 кілограми, а зараз я важу 70 кілогрімів. Моя рутина починається о 7-й ранку, і весь день я активно працюю над собою. Займаюсь також велоспортом і за день мій «пробіг» може бути до 120 кілометрів.Плани на майбутнє?

– Мій єдиний варіант – це музика. Я хочу пов'язати все своє життя з цим напрямком. Я навіть не розглядаю ніяких інших варіантів.

– Хотів би ти стати психологом?

– Зараз я розумію, що зовсім ні. На це впливає багато факторів. Перший – брак часу, бо вже через 4 роки я збираюся бути на своєму музичному турі. Я виступаю за самоосвіту. Психологія – це дуже цікаво, я буду і далі читати довідники чи книжки, але вже для себе.


Ким ти зараз працюєш?

– Я працюю слюсарем. Вмію розбирати, лагодити та збирати мотори. Мені головне, що я збираю гроші на свою музичну мрію.

Любиш читати?

– Звичайно, люблю. До 16 років моє життя проходило «в книжках». За день я міг прочитати книжку, або дві. Це нормально лише для підліткового періоду, бо в дорослому житті ти мусиш щось віддавати теж, тому життя в книгах – не варіант. Мої улюблені автори: Рей Бредбері, Михайло Булгаков та Джордж Орвелл. Я обожнюю художню літературу, в якій є сенс.Без яких трьох речей не уявляєш свого життя?

– Без музики, поезії та спорту.

– Що тебе надихає творити?

– Всі наші пісні покладені на мої власні вірші. Мене надихає Оксімірон та його творчість. До речі, я дуже часто його цитую. Я обожнюю складні тексти.


– На кого ти рівняєшся?

– Від різних людей я беру щось різне. У поезії – це Бродский та Оксімірон.

– Назви три своїх найкрутіших риси чи якості.

– Мені подобається мій постійний самоаналіз. Я завжди веселю компанію. Навіть в університеті перед першою парою смішив одногрупників. За цим буду сумувати по-особливому. Третю рису не знайду.


– За що хочеш подякувати університету?

– Університет зробив з мене зовсім іншу людину. Я став впевненішим в собі. Тепер у мені більше пофігізму. Він також вирішив мої особисті проблеми. Я познайомився з багатьма людьми, за якими буду сумувати. За це я кажу «спасибі» університету.


Бліц

– Фільми чи книги?

– Книги.

– Ніч чи день?

– Ніч.

– Відпочинок в Україні чи закордоном?

– В Україні.

– Гори чи море?

– Гори.

– Алкоголь чи здоровий спосіб життя?

– Здоровий спосіб життя, звісно.

– Побажання нашим читачам.

– Знайти ціль і максимально займатись нею.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter