У Луцьку продають розкішний двоповерховий будинок вартістю 750 000 доларів США.
Оголошення про продаж опублікували на платформі DIM.RIA.
Як йдеться повідомленні, дім має вісім кімнат і побудований у 2010 році.
«Розташований на престижному Липинському масиві, серед респектабельного приватного сектору. Всього за 5-10 хвилин на авто до всієї необхідної міської інфраструктури», – пишуть у описі.
На першому поверсі розташовані просторий передпокій з гардеробною кімнатою, затишна гостьова кімната, яку легко перетворити на кабінет, кухня з островом для сніданків, що плавно переходить у обідню зону та вітальню із виходом на терасу, відпочинкова кімната із сауною, санвузлом та виходом на задній двір, гараж з автоматичними воротами.
На другому поверсі знаходяться три комфортні спальні, дві з яких обладнані гардеробними, просторий санвузол з переходом у пральню, унікальна кімната для святкувань, яку можна легко перетворити на ще одну спальню.
Читай також: Розкіш та шик: як виглядають найдорожчі будинки, які продають в Луцьку. ФОТО
Цокольний поверх містить додаткову кухню для заготівель, кладову, холодний цех, побутову кімнату, спортивну залу та санвузол із виходом до зони відпочинку.
В будинку також облаштоване укриття.
Подвір'я по периметру вимощене бруківкою. Тут знаходиться задній двір із зоною барбекю, закритою альтанкою та хатинкою для апітерапії релаксу та відновлення енергії, та басейн із полікарбонатним накриттям, системою фільтрації, що зберігає чистоту й комфортну температуру води.
Будинок знаходиться на Липинському масиві.