Волинські письменники стали героями еротичного календаря 

12 Жовтня 2020

Волинські письменники Сергій Мартинюк та Павло Коробчук стали одними з моделей еротичного календаря від літературної агенції OVO.

Про це повідомляє Читомо.

Літературна агенція OVO ініціювала спеціальний проєкт з промоції читання та підняття рівня обізнаності про сучасних українських авторів «Literature illustrated». Це календар, який міститиме фотографії 13 сучасних письменників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИН ОБІЙШОВ ВАКАРЧУКА, МІРЗОЯНА ТА ІНШИХ У РЕЙТИНГУ СЕКСУАЛЬНОСТІ

Організатори пояснюють, що авторів підбирали за принципом різноманіття, для того, щоб показати, якою багатогранною є сучасна українська література.

У незвичному погляді об’єктиву польсько-німецької фотографині українського походження Марисі М’яновської читачі побачать як одного з найтитулованіших письменників – Сергія Жадана, тих, хто створив фурор в літературному середовищі, продавши самостійно 30-тисячний наклад своєї книги – Валерія Ананьєва, а також зовсім свіжі обличчя – автора, за визначенням літкритиків, найкращого романного дебюту 2020 – Павла Матюшу.

У проєкті беруть участь письменники різних жанрів: детективісти Мартин Якуб та Віктор Янкевич, фантаст Павло Дерев’янко, трилерист Андрій Новік. Не обійшлося і без музикантів з письменницьким хистом – фронтмена гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка, барабанщика Павла Коробчука та колишнього боксера, а тепер письменника Сергія Демчука. Також до календаря увійдуть фото письменників, які вже давно відомі серед читачів – Артема Чапая, Петра Яценка та Артема Чеха.

В OVO сподіваються, що такий календар мотивуватиме потенційних читачів ставити собі за мету читати по одній книжці українських авторів у місяць.

Передпродаж календаря стартує 20 жовтня.

Авторський прибуток з продажу календарів піде на закупівлю книжок цих авторів для бібліотек та лікарень України.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter