BLOG на нічку: коли можна та коли не варто дивитися «фільми для дорослих» разом з партнером

05 Листопада 2019

Сьогодні у постійній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте про те, в яких випадках можна, а в яких не варто передивлятися порнографічні ролики разом з партнерами.

Матеріал опублікований на сайті телеканалу «24».

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Багато людей не сприймають, коли їхній партнер переглядає фільми жорсткого еротичного змісту. Це пов'язано з тим, що людям неприємна думка про те, що дивляться не на них.

Про переваги і недоліки спільного перегляду дорослого контенту розповіла сексолог Ольга Власенко.

Коли точно не варто дивитись порно разом

Залежність від порно в одного з партнерів. Це коли секс без порно на фоні не може відбутися. Нудно, прісно, ​​нецікаво. Завжди потрібно підглядати на екран.

Один з партнерів не любить доросле відео. Ви, звичайно, можете умовити партнера, але не факт, що він погодиться без наслідків для ваших стосунків. Людина може терпіти і мовчки займатися сексом під порно, а всередині «згоряти» від ревнощів і почуття неповноцінності та думати: «це що ж, я зовсім його не збуджую?».

Порнозалежність – проблема 21 століття. Дуже часто чоловіки стають залежними від порно і без нього ні ерекції, ні еякуляції, ні оргазму не отримують. Жінки не далеко пішли. Багато хто з них оргазм відчуває виключно під порно.

Коли можна дивитися порно разом

Звичайна прелюдія набридла і ви хочете експериментів. Можна подивитися порно разом, щоб збудитися. Тільки не дуже часто: інакше ризикуєте потрапити в залежність.

Є фантазії про груповий секс, але реальних людей запрошувати в ліжко не хочеться.

Хочете дізнатися щось нове і відразу обговорити це з партнером. Через відео можна показати і розповісти, як саме вам хочеться зайнятися сексом. Іноді нам складно розповісти про свої фантазії. Інша справа – показати їх на екрані.

А ще спільний перегляд порно знімає з людини маску «я не такий». Партнери позбавляються почуття сорому і незручності, зближуються, розуміють, що секс – це не соромно.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter