#залишайсявдома: «Гармидер» покаже виставу без акторів

24 Березня 2020

У Міжнародний день театру, у п'ятницю, 27 березня, «Гармидер» вперше з часу оголошення карантину проведе подію у «Гармидер ангар-stage». Це буде трансляція прем’єри вистави без акторів за п’єсою «Дихання» («Breath», 1969 рік) – класика абсурдизму нобелівського лауреата Самюеля Беккета.

Про це йдеться у повідомленні на сайті театру-студії.

«Ця найкоротша в історії світової літератури п’єса пояснює Беккетове сприйняття життя як короткого періоду між першим та останнім подихом на Землі. Його художнє висловлювання порівнюють зі звуковим еквівалентом поламаного годинника Далі, який постійно спізнюється або зісковзує зі столу чи висить на дереві.

Беккет – це поет ізоляції, а його твори наділяють надреальною безмежністю, яка криється в реальній обмеженості. Мабуть, тому висловлювання саме цього автора видалося нам співзвучним стану суспільства, яке спинилося, затамувало ПОДИХ перед пандемією», – зазначили організатори.

Перший і останній показ постановки п’єси Самюеля Беккета «Подих» «Гармидер» присвячує тим, хто посвячений у таїнство першого вдиху й останнього віддиху – лікарям та медичним працівникам. А з останнього акорду тиші вистави виплинуть ясні пісні життя чудової Марі.

«Будемо щасливі розділити вечір Міжнародного дня театру з вами й отримати побажання та відгуки», – додали у театрі.

Трансляція відбуватиметься на фейсбук-сторінці «Гармидер ангар-stage» 27 березня. Початок – о 18:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЗАЛИШАЙСЯВДОМА: СІМ'Я ЛУЦЬКОГО ШОУМЕНА СТВОРИЛА ВЛАСНИЙ ГУРТ. ВІДЕО


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter