Волинські дітлахи видадуть книгу, аби допомогти хворим на рак

24 Березня 2015
Маленькі волиняни збирають кошти, аби допомогти своїм одноліткам, які хворіють раком. Для цього вони ілюстрували книгу «Долина ельфів», яку хочуть видати. Від реалізації планують отримати необхідну суму для закупівлі медапарату.Презентували благодійний проект самі ж діти сьогодні, 24-го березня, в Луцьку в конференц-залі «Волинь-Медіа», - пишуть "Волинські новини".

Видавництво книги заплановане в рамках проекту «Творчість заради життя».

«Проект «Творчість заради життя» стартував у 2013 році. Спочатку прийшли юні фотографи, які вирішили допомогти дівчинці Даринці, яка лікувалася в онковідділенні. Ми організували ще чимало інших заходів, до яких долучалися діти, аби зібрати кошти для онкохворих. Плануємо зібрати кошти на книгу, а на виручені кошти закупити Коагулометра – апарат для визначення згортання крові, який необхідний для лікування дітей з гематологічними захворюваннями», – розповідає головний бібліотекар відділу культури та мистецтва Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Любов Фрадинська.

Долучилася до проекту й восьмирічна лучанка Ангеліна Кардашук.
«Мені 8 років. У нашому колективі я найменша. Долучилася до цього заходу і закликаю усіх – допоможіть онкохворим дітям!», – звернулася вона до небайдужих волинян.

Книгу написала керівник студії TUDIA+N.Zh Наталія Журавльова.

«Спостерігала за дітьми у наші творчій студії й вони мене надихнули, тому вирішила написала сценарій вистави. Після її успішної презентації з’явилася ідея нового проекту – сценарій оформила як розповідь про те, як добро бореться зі злом, про дружбу та як необхідно допомагати ближнім, не лишати їх в біді. Ілюстрували книгу «Долина ельфів» діти – учасники Інтернет конкурсу», – розповідає Наталія Журавльова.

Книгу планують видати накладом у 500 примірників, для цього необхідно 22 тисячі гривень, від продажу прагнуть отримати 70 тисяч гривень.

Після купівлі медапарату, його передадуть на допомогу дітям-пацієнтам онкогематологічного центру Волинського дитячого територіального медичного об’єднання.

Партнери проекту – благодійний фонд «СТОПРАК».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter