Волинська художниця показала у Луцьку «літоосінь». ФОТО

06 Жовтня 2020

Днями у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулося відкриття виставки картин художниці із села Баїв Світлани Луцюк. Познайомитися полотнами майстрині прийшли поціновувачі сучасного мистецтва та прихильники її творчості, повідомляє «Під прицілом».

У Луцьку художниця презентувала експозицію з милозвучною назвою «Літоосені тепла палітра». Це уже четверта виставка Світлани Мефодіївни, на якій авторка представила свої твори: мальовничі волинські пейзажі, квіткові композиції, портрети та зображення милих тварин.

«Кожна дитина народжується художником, і кожен художник у душі залишається дитиною. Попри вимоги соціуму потрібно завжди залишатися собою, втілювати свої покликання та природні бажання і від цього ви ставатимете щасливими. Адже є багато людей з творчими задатками, але ми губимо та придушуємо їх, і від цього не можемо зреалізуватися. До того часу, поки не взяла пензлика в руки, я не відчувала себе такою щасливою. Малювати я люблю з дитинства, і воно мені приносить велике задоволення», – розповіла Світлана Луцюк.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter