Успішно!

Вокаліст гурту «Preacher’s Cadillac» показав деталі зйомки кліпу у Луцьку. ФОТО, ВІДЕО

Вокаліст гурту Preacher’s Cadillac Андрій Омельченко, родом з Волині, показав, як знімали кліп на його кавер відомої пісні «Where You There When They Crucified My Lord» у Луцьку.

Вокаліст гурту Preacher’s Cadillac Андрій Омельченко, родом з Волині, показав, як знімали кліп на його кавер відомої пісні «Where You There When They Crucified My Lord» у Луцьку.

«Того дня я раніше повертався зі студії звукозапису, що на Подолі. Новий альбом Preacher’s Cadillac майже готовий, і я з приємним хвилюванням переслуховував наші пісні в авто. Західний світ згадував страсний четвер. Я вже встиг отримати декілька дотепів із закордонних номерів на кролячо-яєшні теми, деякі просто вітали із ще одним “some kind of a Jesus day”.

Мушу зізнатись, це був гарний та веселий день, незважаючи на карантинний Київ. Музикант, який знає, що таке звукозапис, підтвердить: потрібно час від часу відволікатись та брати невеличкий тайм-аут від переслуховування поточного матеріалу. Ось я і вирішив поставити свій Apple Music на shuffle. Зазвучав переконливий та пронизливий голос Джонні Кеша з питанням: Where You There When They Crucified My Lord? (Чи був ти там, коли вони розпинали мого Господа?) В цей момент я ще не усвідомлював, що менш як за 4 дні я запишу власну версію цієї пісні, тим більше, не уявляв і того, що за тиждень вже буде відзнято на неї кліп, а за 2 дні та 2 ночі його змонтують та опублікують.

Все, про що я думав в ту мить – це питання та твердження, про які Джонні мені нагадав. Так, мій дух тремтів, бо заділи за живе.

Все це нагадало мені про юність, час мого навчання в Канаді. Невеликі консервативні церкви, які ми часто відвідували всім коледжем в різних містечках та селах Манітоби, Саскатчевану та Онтаріо. Я згадав, як ми виконували цей давній церковний твір акапельно, бо в деяких общинах заборонялось використовувати інструменти. Цікавий то був досвід та час. Цей гімн, вірніше, питання які він розкриває, назавжди залишаться зі мною. І, напевне, кожен раз, коли я їх собі задаватиму, я буду відчувати це внутрішнє тремтіння та спокій водночас.

Саме ці відчуття і надихнули мене зачинитися в кімнаті зі своєю гітарою, та пригадати твір, який в 1899 році був опублікований Вільямом Елеазаром Бартоном у підбірці "Гімни старовинних плантацій".

Є моменти в творчому процесі, які краще залишити у своїй кімнаті, але є й такі, що змушують тебе вийти на сцену. Бажання поділитися цим стає непереборним. І ось, ставлячи подібні питання собі, я поставив їх слухачам: людям, яких я знаю, та тим, яких ніколи не зустріну. Ці питання завжди доречні, вони допомагають, інколи гоять рани та зціляють. Я це знаю по собі…

Ця моя робота стала можливою завдяки людям, а не тільки моїм внутрішнім переживанням. Цей доробок неможливо було б реалізувати без інших талановитих особистостей: тих хто почує та зрозуміє, побачить, відчує та висвітлить ідею. Саме в них і є найвища цінність.

Дякую продюсерському центру МІК, Андрію та Каті, – у вас я почуваюся як вдома, як в сім’ї. Дякую вам за завжди відчинені двері, розігрітий для мене мікрофон та чудовий побут. Ви неймовірні.

Дякую Сергію Бугайову за звук, за те що не потребуєш багато слів, щоб зрозуміти та відчути, за те що ти завжди будеш поруч, навіть, якщо муза не залишатиме до ранку.

Роман Невестенко-Домбровський – ти великий талант, дякую за те, що перетворюєш в реальність самі шалені ідеї та ще й знаходиш час гарно зафіксувати процес на фото. Спасибі, що любиш та відчуваєш музику, особливо мою музику.

Юлія Савчук – велике дякую тобі за все! За високий професіоналізм, за те, що вмієш створити ідеальний кадр, за те, що відчуваєш та твориш! Я, правда, не зустрічав такої скромної та талановитої людини водночас. Я вдячний, що ти завжди підтримаєш і зробиш все неочікувано гарно. В мене лише одне питання: як ти все встигаєш?

Di Pomianovski – чувак, браво! Ти ПРОФІ. Ти відчуваєш, твориш та шаленієш від процесу. Я бачу в тобі себе. Дякую за кадр та ініціативу.

Окрема подяка Церкві “Царство Боже” та Єпископу Олександру Рудинцю за надання приміщення вашого храму для зйомок, за те, що ви завжди по-батьківськи підтримаєте.

Окрема подяка отцеві Павлові Хом’яку за швидке та оперативне надання згоди та можливості зйомок, у Кафедральному Костелі св. Апостолів Петра та Павла.

“Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом”, – відчуваю це зараз як ніколи. Дякую тобі, мій слухачу, що хочу та буду подовжувати», – написав він.









 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИН ДО ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ ПЕРЕСПІВАВ ФЕНОМЕНАЛЬНИЙ ГІМН. ВІДЕО

 

Додати новий коментар