Ван Гог та автопортрети: у Луцьку представили виставку молодого митця. ФОТО

24 Липня 2019

Тест і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У арт-кафе «Стоп кадр» відбулася неймовірна виставка художника з Володимира-Волинського Павла Юрчука. Свої роботи митець презентував в рамках проекту «Крок на шляху мистецтва».

Павло бере участь у збірних виставках з 2009 року, а персональні проводить вже з 2010. Його портфоліо налічує чимало автопортретів, живопису та графіки. Художник запевняє, що через власний портрет він краще розуміє себе, як особистість. Графічні роботи, які представлені на виставці, були створені в 2015 році. Через травму, яку він отримав під час бойових дій, художник був змушений взяти довготривалу паузу. Вже цього року Павло планує віднайти дорогу до свого стилю у графіці. Наразі митець викладає у художній школі.

«Я розумію, що це ретельна праця. Я – лікар за фахом і бачу, що ви добре розумієтесь на анатомії людини і це знання демонструєте у своїх роботах. Ви дуже сміливий митець», – прокоментувала натхненниця Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак.

В рамках проекту відбулася розмова між Павлом та мистецтвознавицею Зоєю Навроцькою.

« Ваші роботи – виклик. Я можу впевнено сказати, що ці твори створені дуже майстерно та професійно. Мене по-особливому зачепила присутність блакитного та жовтого кольору: образу України та, врешті-решт, соняшників Ван Гога. Ваша кількісна графіка досягає серйозного технічного рівня. Ви впевнено тримаєте олівець. Тема виставкового ряду – метафора про наш час, про пережите та про катастрофічні злами у нашому суспільстві», – прокоментувала мистецтвознавиця Зоя Навроцька.

Виставку можна відвідати в арт-кафе «Стоп кадр», де роботи будуть презентовані впродовж цілого місяця.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter