​Учасниці луцького проекту перетворень відвідали заняття з арт-терапії

10 Вересня 2017
Луцький проект «Зміни себе за 8 тижнів» – це не тільки заняття у спортзалі та правильне харчування, але і яскраві, емоційно насичені вихідні.

Наприкінці першого тижня змін учасниці отримали можливість зануритися в себе, розслабитися та розкрити свій внутрішній потенціал через малюнки разом із арт-терапевтом Ольгою Созонік.

«Арт-терапія допомагає зупинитися, видихнути, побачити себе збоку. Сьогодні ми спробуємо викласти з паперу, фольги, різних матеріалів, фарб колажі на задану тему, складаючи малюнок із символів і тим самим несвідомо уже провокуючи зміни у своєму житті», – розповіла Ольга.Також, арт-терапевт пояснила, що мистецька терапія – один зі способів відновити себе, зустрітися із собою, трансформувати обмеження, які з’являються протягом життя. А медитативна арт-терапія стає таким собі способом підживитися, відновити внутрішню енергію і вміння бачити щастя у кожній дрібній деталі життя.«Якщо людина приходить на арт-терапії і вона вже готова до певних змін, то вони відбуваються відразу після заняття. Буває таке, що інсайт приходить з часом. Коли ми збираємося у такому жіночому колі, то дослухаємося і до себе, і до людей, з якими тут разом, довіряємось, створюємо творчу атмосферу.

Кожен бере звідси щось для себе, але остаточний результат передбачити неможливо, адже у кожної з нас є свій багатий жіночий досвід, і коли ми переймаємо це одна від одної, то заряджаємося чимось добрим. А якщо ми заряджені добрим – нам хочеться менше їсти», – пояснила Ольга Созонік.


Арт-терапевт запропонувала учасницям уявити себе у вигляді конкретної квітки, уявити її оточення і стан, а потім додати в уяві чогось такого, що наповнить квіточку абсолютною гармонією і радістю. Троянди, кульбаби, ромашки, кактуси, соняхи – яких тільки обрисів не набували дівчата, але усі, розповідаючи про свою квітку, підсвідомо розуміли, що йдеться про них самих.

Крім того, з різноманітних матеріалів, які неодмінно мали бути для кожної приємними і викликати хороші спогади, учасниці формували автопортрети, а ще складали списки маленьких бажань на місяць.Після заняття ж ділились висновками, що серед метушливих буднів, походів у спортзал, родинних клопотів та робочих справ таки треба виділяти собі бодай 10 хвилин на повільну ранкову каву, читати улюблені книги, дозволяти захоплюватися сходом і заходом сонця і, звичайно ж, більше усміхатися.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter