Коти VS собаки: луцька тренерка розповіла про відмінності між улюбленцями

12 Червня 2020

Луцька персональна тренерка Олена Чирук розповіла про плюси та мінуси життя із котами та собаками. Інформативним дописом, який буде корисним майбутнім господарям пухнастиків, вона поділилася на власній сторінці у фейсбуці.

«Змалечку я завше була небайдужою до котів. Ну, от якось так склалося. Коли ми з Віталієм одружилися, удома завше були коти. Якось під час відпочинку в Криму ми з ним знайшли беззахисне кошеня. Худе, безсиле, виснажене, на ньому безліч шкідників і саме в цей час на нього натрапила зграя з кількох бездомних собак. Ми вирішили діяти,тому що серце краялося,коли на це дивились.

Спочатку відігнали собак,потім пощастило знайти ветеринарну клініку,ми його врятували,і зрештою – забрали з собою до Луцька. Але недавно у нас оселився песик. Для нас це щось нове, щось – інше. Я для себе визначила кілька відмінностей між цими домашніми улюбленцями. Кілька плюсів та мінусів. Тому, якщо ви от саме зараз вагаєтеся, з ким би вам було комфортніше, з котом чи з собакою, то ділюся спостереженнями.

Спочатку гігієна:

- Коти - чистюлі самі по собі. Песики – так собі. Після прогулянок на вулиці це особливо відчувається.

Привітність:
- Коти біжать тебе зустрічати тільки тоді, коли хочуть,або коли хочуть їсти. Собака – завше біжить тобі назустріч та лащиться,здається що їй це ніколи не набридає.

Ну і куди ж без спорту:
- З котом ти ніколи не побіжиш на пробіжку. А от з песиком – це просто величезне задоволення!

Але і одні, і інші тобі завше стануть щирим другом, якщо відчуватимуть твою любов і турботу. А у вас є улюбленці?», – йдеться у дописі.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter