У центрі Луцька читали вірші просто неба. ФОТО

25 Серпня 2019

Департамент культури Луцької міської ради спільно з ГО «Мистецьке об’єднання «Стендаль» організували поетичний марафон з нагоди Дня Незалежності. Поблизу книгарні «Є» усі охочі читали власні вірші або ж поезії людей, які жили та творили в Луцьку.

У День Незалежності в центрі Луцька відбувся захід, який згуртував любителів літератури. Так, організатори підготували інтерактивну карту Луцька й Волинської області, куди можна було вписувати імена відомих письмнників. Чимало лучан з цікавістю зупинялися та шукали знайомі прізвища або ж згадували талановитих митців.

Звісно, чи не першими були закарбовані імена Лесі Українки та Оксани Забужко. Згадали й Володимира Лиса, Надію Гуменюк, Василя Слапчука, Дару Корній, Оресту Осійчук та багатьох інших.

За участь оганізатори дарували поетичні листівки з віршами сучасних письменників та запрошували на Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера», який відбудеться 4-6 жовтня в Луцьку.

Свої вірші читали Юлія Фінковська, яка зараз активно працює над новою збіркою, Катерина Рубан, Анна Луцюк, Дмитро Довбуш, Марина Ковальчук, вірші Оксани Забужко декламував Антон Безносиков.

Зацікавилися заходом й юні глядачі: так, вірш декламувала школярка Юліана Монатік. Чимало слухачів лишилося й після читань, аби поспілкуватися про літературу та ближче познайомитися з молодими поетами.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter