У «Промені» з’явилась креативна інсталяція «Любов нашого міста». ФОТО

04 Лютого 2019

У холі луцького розважального комплексу «Промінь» з’явилась креативна інсталяція про любов нашого міста.

«Напередодні Дня закоханих ми вирішили поговорити не лише про кохання, а й про любов. Любов між нами, наші почуття, захоплення, цінності та спогади, які пов'язані з Луцьком. Ми підготували чотири питання, кожне з яких має свій колір. На дошці маса варіантів, які підказали нам ви», – пояснили організатори.

Кожне питання має свій колір, тобто моточок нитки, який охочі прив’язують до слів, які для них важливі. Те, що ми любимо, цінуємо, що змушує згадувати на великих відстанях і повертатись до Луцька.

«Для когось Луцьк є особливим, бо він прожив тут все своє життя, робив перші звершення та зустрів кохання, хтось сюди переїхав і знайшов своє місце, а хтось давно вже тут не живе, але повертається щоразу до улюблених людей та місць, які залишаться у пам’яті назавжди. Ми хочемо, щоб лучани не лише розказали нам про своє улюблене, а, взявши участь у інсталяції, ще раз зрозуміли та переоцінили те, наскільки ж ми є щасливими, мешкаючи в такому затишному та сповненому «нашим» місті», – зауважили у відділі маркетингу «Променя».

Інсталяція стоятиме протягом лютого у холі та чекатиме на кожного, аби дізнатися про вашу любов.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter