У Луцьку презентували новий глянець

22 Грудня 2016
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

Новий журнал, присвячений мистецтву, презентували у Луцьку в рамках проекту «ART Talents collections/Sale-exhibition». Журнал-каталог під назвою «ART Talents collections» розповідатиме лучанам про творчі студії, майстерні та просто талановитих людей, знайомитиме з їх роботами і шукатиме нові таланти.

Представили глянець на виставці художників та майстрів народного мистецтва і хенд-мейду, що відкрилася у луцькому Палаці культури.
Благодійний мистецький захід зібрав усіх пошановувачів прекрасного, адже свої роботи тут представили 12 талановитих художників Волині та біля двох десятків майстрів-рукотворів.

Присутні могли споглядати оригінальну інсталяцію Юрія Чайки, патріотичні портрети Дмитра Березюка, метафоричні мотиви Людмили Бойчук, світлі народні елементи Оксани Гузь, ретро-романтизм Павла Варварика, кольорові експерименти Катерини Глушко, прості та вишукані полотна Альони Горошко, ніжні пейзажі Ірини Зизи, інтуїтивний живопис Марини Лактіонової, напрочуд реалістичні картини Наталії Моніч, легкі сюжети Маргарити Паламарчук, гру кольорів Ірини Стефурак та мікровсесвіт Оксани Тарасюк.

На відкритті виставки на гостей чекало чимало цікавих сюрпризів. Ведучий Богдан Коваль знайомив присутніх з творчістю талановитих волинян, а розважали усіх, хто завітав на арт-захід, вокальний акапельний гурт «Impreza», лауреат міжнародних конкурсів піаністів Макар Войнаровський та учасниця шоу «Х-фактор» Юлія Іванова.

Окрім картин, в залі Палацу культури можна було побачити і навіть придбати різноманітні вироби волинських майстрів. Ляльки, дощечки, новорічні прикраси, аксесуари, скриньки, вироби чорної кераміки і навіть сумки з пластинок – всі ці витвори радували око тадивували, адже виконані дуже гарно, якісно та оригінально.
Не обійшлося на виставці і без смаколиків. Презентовані солодощі, випічка, печиво та тістечка знайшли і своїх шанувальників.Наймолодшим гостям теж не було коли сумувати. Поки дорослі насолоджувалися високим мистецтвом, дітлахи повністю були зайняті казковими героями, з якими грали в ігри та забавки.

Усі художники, картини яких можна буде побачити протягом місяця у Палаці культури, та майстри народного мистецтва стали героями першого випустку мистецького глянцю «ART Talents collections/Sale-exhibition».
Як розповіла засновниця журналу Катерина Дулапчій, перший тираж, презентований на виставці, розлетівся, як гарячі пиріжки:

«Наш журнал-каталог – це можливість кожному представити свій власний талант. Тематикою є творчі люди, їх роботи, студії розвитку, майстри хенд-мейду, тощо.

Ідея створити такий глянець виникла паралельно з організацією виставки, адже нам захотілось лишити пам’ять саме про цю подію у вигляді каталогу творчих людей.

Публікації в журналі подані на тій мові, на якій зручно спілкуватися нашим героям та читачам. Тому деякі матеріали, а також назви картин написані українською, англійською та російською мовами», – розповідає Катерина.

Організаторка виставки також ділиться секретом, що наступні випуски глянцю виходитимуть у світ перед кожною новою виставкою, яка, ймовірно, вийде за межі України.

До слова, усі кошти, зібрані на аукціоні з продажу картин, будуть передані на створення центру іпотерапії для дітей з особливими вадами розвитку.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter