У луцькому кафе гратимуть шахами з житомирської в’язниці

18 Липня 2015
В рамках арт-проекту «Університет міста» організатори презентували дві незвичні виставки. Тепер у кав’ярні «Кофеїн» можна познайомитися з роботами місцевого журналіста, краєзнавця і фотографа Олександра Котиса.

Його добірка з 15 фотографій об’єднана назвою «Міські структури» і зображає цікаві елементи старої луцької бруківки і тротуарної плитки, а також кахельного оздоблення міських під’їздів.«На фото ми можемо побачити бруківку і плитку 19 століття, а також підлогу в під’їздах будинків міжвоєнного та радянського періодів, – представив свою виставку Олександр Котис. – Звичайно, тут зібрані не всі роботи, насправді у мене більше таких фото. Знімки робилися переважно у центральній частині міста».


Читайте також: У ЛУЦЬКУ СТАРТУВАВ АРТ-ХАКАТОН «УНІВЕРСИТЕТ МІСТА»

Після огляду «Міських структур» Іванна Мартинів, одна із організаторів арт-хакатону «Університет міста», запросила присутніх до ще однієї зали, де свої роботи представив житомирський художник Віталій Талько.«Виставка має назву А4, адже всі малюнки зроблені на аркуші паперу саме цього формату. Малювалося все гелевою ручкою чи якоюсь іншою хімією, – почав презентацію своєї виставки Віталій Талько. – Роботи зроблені у різний період життя, є навіть такі, котрі малював десь в кінці дев’яностих. Подивіться, а різниці ніякої – воно, що тоді було чорно-біле, що тепер».

Читайте також: У ЛУЦЬКУ З’ЯВЛЯТЬСЯ НОВІ ГРАФІТІ

Віталій Талько пояснив, що головна мета виставки – показати, що кожен може малювати, якщо є бажання, для цього достатньо звичайного аркуша паперу і ручки. Він переконаний, що малювання дуже корисне для душі, для тіла, для синхронізації роботи півкуль мозку. Художник називає це «мікрофехтуванням».Гість із Житомира зробив незвичний подарунок господарям кав’ярні «Кофеїн». Він презентував величезну дерев’яну коробку з шахами, шашками та нардами.

«Я вам привіз таку штуку, як інтелектуальному закладу. Це все було виготовлене у нашій житомирській в’язниці. Там також люди займаються творчістю», – зазначив Віталій Талько.
Нагадаємо, що в рамках «Університету міста» 18 липня о 20:00 в кафе «Виноград» організатори арт-хакатону презентують ще одну художню виставку «Ізометрія» одеського стріт-артиста Максима ТікТака.

Текст: Ірина Новосад
Фото: Юлія Стасюк
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter