Толерантність моїми очима: фотоквест у Луцьку

19 Березня 2015
Підлітки в Луцьку через об’єктиви фотокамер показали, як вони бачать проблему насилля.

Відкриття фотовиставки з роботами учасників фотоквесту «Толерантність моїми очима» відбулося 17 березня у луцькій Галереї Мистецтв, ‒ пише ВолиньPost.

Участь в заході взяло 11 команд, вік фотографів ‒ від 14-ти до 19-ти років. Сам фотоквест відбувся 15 березня. Командам, що взяли в ньому участь, було запропоновано за допомогою фото відповісти на такі питання: «Як я розумію поняття насилля?», «Толерантність, що це?» тощо.

Третє місце отримала команда «Патріотизм у нас в душі, а в серці – Україна».Друге місце – у індивідуальної учасниці Юлії Гаврилюк.Переможець фотоквесту – команда «Мисливці за посмішками».Спеціальним призом за креативність було відзначено команду Love Life.
«Щоб максимально об'єктивно оцінити роботи конкурсантів, ми звернулися за допомогою до професійного фотографа зі стажем Олександра Панковця, він і допоміг нам розставити всі крапки над "і". Насправді, ми були вражені такою кількістю учасників та їх креативним підходом до виконання завдань. Вони всі молодці, і хотілося нагородити кожного, але конкурс є конкурс...», ‒ зазначила організатор фотоквесту Лідія Кожевнікова (ВОБО «Радість дитинства»).

До фотоквесту долучилось близько сорока учасників, серед яких були підлітки з смт Колки, школа фотоаматорів та діти, яким було 11 років.

«Ми з нетерпінням чекали на фотографії, багато з яких нас вразили глибиною... можливо ми знайшли в них відголосок себе», ‒ додала організатор акції Тамара Бащук (ВОБО «Радість дитинства»).

Побачити роботи переможців і учасників фотоквесту можна буде упродовж місяця.

0

Читати ще

Коментарі

Толерантність моїми очима

http://www.volart.com.ua

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter