​Спокій зимової магії на світлинах луцького фотографа

08 Грудня 2017
Фотограф з Луцька Андрій Петріщев вміє не лише красиво побачити світ довкола, а й зберегти його в особливій спокійній атмосфері із персиково-блакитним сяйвом особливої магії.

Сонце, мороз, переливи світла, контури тіней, естетичні текстури та новорічний настрій першого снігу – усе це неабияк надихає юного митця.

Спеціально для «Таблоїда Волині» хлопець поділився секретом успішної зйомки в зимовий період.

«У зимовій зйомці важливо бачити те, на що інші люди не звертають увагу. Люди кожного дня проходять повз цікаві об‘єкти, які є, з одного боку, абсолютно непримітними, але при правильному ракурсі з них вийде цікаве фото. Надзвичайно важливим є настрій, з ним на фотографіях буде присутня атмосфера, без нього фотографії не варті уваги!», – ділиться Андрій.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Коментарі

Без пафосу

Гарно

Іра

Андрій дуже талановитий

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter