Що думав Бог, коли створював лаванду: у Луцьку відкрили виставку живопису

06 Серпня 2015
«Лавандовий субтон» – так називається виставка живопису лучанки Алли Харчук, що відкрилася у дизайн-студії «The Room». Тут можна подивитися та придбати роботи художниці.

Це вже третя персональна виставка Алли Харчук, однак, за її словами, хвилювання все одно є.

«Хоча це не перша виставка у моєму житті, це завжди дуже хвилюючий момент для художника, коли можна представити свої роботи для широкого загалу й поділитися позитивом, – каже художниця. – Моя виставка називається «Лавандовий субтон». На перший погляд, це – непоєднувані речі, адже лаванда – це квітка, а субтон – дуже тонке музичне поняття, яке зрозуміле тільки для музикантів. Мені б хотілося, аби ви, дивлячись на мої роботи, змогли відчути тонкі художні півтони й мій позитивний настрій».


Аби передати свої враження та емоції, Алла Харчук створила у галереї дивовижну лавандову атмосферу: у повітрі витав аромат цих квітів, навіть напої, одяг авторки та гостей підтримував тематику виставки.

«Ця експозиція – це моє натхнення квіткою лаванди. Вона дуже маленька, але водночас дуже велична. Я її вважаю дуже атмосферною квіткою, її аромат дарує ефект заспокоєння та релаксації. Іноді в мене виникає запитання, який був настрій у Бога, коли він створював для нас це маленьке духмяне диво», – ділиться філософськими роздумами художниця.


Алла Харчук не випадково вибрала 6 серпня датою для відкриття виставки. Саме у цей день 15 років тому вона познайомилась зі своїм чоловіком. Йому жінка подякувала за терпіння та розуміння. Також висловила подяки власникам галереї, батькам та Богу.


Автор: Ірина САСОВСЬКА
0

Читати ще

Коментарі

Наталя Грабовецька

Дуже вразила виставка. Гарні

Катя

Мени снилась лаванда

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter