Роман волинського автора – у десятці найбільш продаваних на Форумі видавців

21 Вересня 2016
Щорічний фестиваль Форум видавців добіг кінця, залишивши після себе довгі безсонні ночі книголюбів, які привезли з «літературної мекки» важкі валізи нового книжкового улову.

«Клуб сімейного дозвілля» підготував традиційний ТОП-10 продажів на Форумі. Серед книг, які купували найчастіше, поряд із творами Деніела Кіза, Курта Воннеґута та історією про Стівена Гокінґа – роман волинського автора Володимира Лиса «Діва Млинища».Як зазначають на сайті видавництва, це роман, який стане гідним ідейним продовженням бестселерів «Століття Якова» та «Соло для Соломії». Історія XVII століття паралельно відбивається у трьох сюжетних лініях, що зійдуться в одній точці – невеличкому українському селі Загоряни. Жителям села являється таємнича біла постать – Діва Млинища, яка береже їх від найстрашнішого – зради своєї совісті.

Читачі кажуть, що книга змушує сміятися і плакати майже одночасно, а романи в сільських декораціях вдаються автору найкраще. Також, пророчать твору майбутнє звання «бестселера» і тішаться літературному «поверненню» Лиса до рідних Згоран.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter