Володимир Івасюк писав свої пісні більше чотирьох десятиліть тому. А народ їх досві співає. І «Червону Руту», і «Я піду в далекі гори», і «Водограй». Мало хто знає, що всього в доробку Івасюка – близько сотні пісень. І багато з них, ставши народними хітами, втратили в очах (і вухах) людей свою ідентфікацію з автором. Фактично ставши «народними».
Співачка Тетяна Ціхоцька підібрала для «Таблоїда Волині» 5 пісень Володимира Івасюка, які, як і личить справжнім шлягерам, в обробках інших митнців, звучать по-новому. До слова, 5 червня в приміщенні Волинського академічного музично-драматичного театру відбудеться концерт пісень Володимира Івасюка. У концерті візьмуть участь хор та оркестр Заслуженої академічної капели "Трембіта", а також співаки Тетяна Ціхоцька, Оксана Муха, Ірина Доля, Павло Табаков.
«Колискова для Оксаночки» - одна з пісень Володимира Івасюка, яку більшість почує вперше. Вона присвячена наймолодшій сестричці Оксані, написана автором в 16 років. Виконує популярна львівська співачка Оксана Муха.
«Балада про мальви» на слова Богдана Гури. Вперше її виконала Софія Ротару. Одна з найпопулярніших пісень, яку включали до свого репертуару учасники різноманітних вокальних конкурсів.
«Я піду в далекі гори» (друга назва – «Мила моя»). Квітка Цісик змінила оригінальний стиль аранжування, зі швидкого на повільний - темп пісні, взагалі характер пісні. Це дало їй друге народження і велику популярність.
«Над морем» - майже невідома пісня на слова Дмитра Павличка, що увійшла до альбому «Наш Івасюк» , Тараса Чубая. Зі слів рідних, Володимир Івасюк дуже любив море і гори, які дарували йому відчуття свободи.
«Капелюх» - популярна пісня з репертуару "Пікардійців", яку більш ніхто не ризикує переспівати, адже навряд чи вдасться зробити це більш оригінально . Ця пісня одна з перших пісень автора, яка навіяна національним фольклором, який записував і видавав Володимир Івасюк.