«Перевтілення в себе»: епатажна мисткиня показала перформанс на луцькій фешн-події. ФОТО, ВІДЕО

02 Березня 2020

Фото: Ольга ШЕВЧУК

В останній день зими, 29 лютого, у комплексі WEST AUTO HUB відбувся дванадцятий Lutsk Fashion Weekend. Головна фешн-подія лютого запам'ятається глядачам не тільки колекціями від молодих брендів та іменитих дизайнерів, але і театралізованим дійством від луцької мисткині Марічки Островської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАЕСТРО УКРАЇНСЬКОЇ МОДИ ТА ОСВІДЧЕННЯ В КОХАННІ: ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА LUTSK FASHION WEEKEND.ФОТО

«Перевтілення в себе» – це лаконічний за формою та глибокий за змістом перформанс, що розповідає про важливість внутрішнього перевтіленння, яке приходить після «смерті в живому тілі».

У дійстві беруть участь авторка та три виконавиці, які ніби уособлюють етапи внутрішнього переродження. Під стриманий і тривожний бій барабану на подіум виходить дівчина, тіло якої обвите ланцюгами. За нею слідує інша, яка експресивно розмахує крилами-хустинами. Завершує це символічне дефіле виконавиця, яка, озираючись навколо, спокійними кроками проходить повз подіум.
Варто зауважити, що програмки роздали лише наприкінці перформансу, ніби давши глядачам можливість сформувати індивідуальне враження від побаченого.

«Буває смерть в живому тілі....важка страшна болюча нестримно вбивча, яка прикручує нас ланцюгами впиваючись в тіло кривавими гостряками...та це норма для того щоб Ми Переросли Перевтілилися в Сильніші Цінніші і Яскравіші Форми Нашого прекрасного Земного Кожного Дня. Ми Всі Вмираючи Воскресаємо для Нового. Тоді Життя Є Кольоровіше і Гарніше у Всіх Своїх Проявах.
Ми Стаємо ЧИСТИМ ПРОДУКТОМ - ГОТОВИМ ДО НОВИХ СОЛОДКИХ ЕКСПЕРЕМЕНТІВ (на шляху до нової смерті)
Природний Цикл Безсмерття до Відчуття Цінності Моментів і Розвитку Себе!», – йшлося в анотації.

Як виглядав перформанс Марічки Островської – дивіться на відео, що мисткиня опублікувала на своїй фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХУДОЖНИЦЯ МАРІЧКА ОСТРОВСЬКА: «ДЕХТО ДУМАЄ, ЩО МЕНЕ ЛЕГКО РОЗВЕСТИ НА СЕКС». ФОТО 18+

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter