Палаючі химери, глінтвейн та Алея дерев: у Луцьку відкрили Парк скульптур. ФОТО

02 Листопада 2019

У луцькому ТРЦ «Адреналін Сіті» відбулось відкриття масштабного мистецького проекту – Парку скульптур «Адреналін». Кілька десятків унікальних авторських творів мистецтва були створені найкращими майстрами з усього світу у рамках першого міжнародного Korsak Carving Festival.


«Зі звичайних колод вони зробили справжні витвори мистецтва. Особливість нашого парку в тому, що всі скульптури – у "вільному доступі": ви можете прийти, пообнімати ці експонати та пофотографуватися біля них. Цей парк потрібен лучанам та туристам», – прокоментувала натхенниця Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак.


Куратором проекту виступив молодий скульптор Ілля Липка. Також на події створили особливу Алею дерев, на якій посадили перший дуб Леся та Віктор Корсаки.Матеріалами для створення Парку забезпечило Волинське обласне управління мисливського та лісного господарства.

«Лісники не стоять остронь у творенні корисних справ. Ми виділили низькосортну деревину, щоб майстри перетворили її на щось прекрасне і вічне. Ми завжди готові співпрацювати», – додав заступник директора Волинського обласного управління мисливського та лісного господарства Репчинський Олександр.


Також для гостей приготували шоу палаючих химер, вечірню екскурсію, а також смачний глінтвейн та гарбузовий десерт.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter