На «Meridian Lutsk» приїде Юрій Іздрик

25 Вересня 2017
Два тижні залишається до зустрічі гостей Міжнародного поетичного фестивалю MERIDIAN LUTSK із відомими в Україні та світі авторами, які приїдуть до Луцька 6-8 жовтня.

Одним із анонсованих учасників дійства буде український автор Юрій Іздрик. Його виступ заплановано на 6 жовтня, 18:00. Захід відбудеться у Палаці культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Письменник презентуватиме нову збірку поезій «Папіроси».

«ПАПІРОСИ: 25 віршів без фільтра – добірка найновіших віршів Юрія Іздрика. Цього разу – жодної слинявої романтики і мармеладної лірики. Це жорстка пацанська поезія про життя і смерть, про пошуки сенсів і способів виходу з безвиході», - ідеться в описі збірки на сайті міжнародної літературної корпорації «MERIDIAN CZERNOWITZ». Вірші, які можна «випалювати» в стресові моменти, залишаючись наодинці з собою.

Нагадуємо, що Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN LUTSK – це триденне дійство, яке відбуватиметься у форматі культурологічної прогулянки містом, де на визначених локаціях відбуватимуться поетичні читання, дискусії, перформанси.Квитки можна придбати онлайн або у книгарні «Освіта» (пр. Волі, 8).

Організатори: мистецьке об'єднання «Стендаль», Департамент культури Луцької міської ради, Роман Бондарук.

Партнери: Волинська обласна рада, Генеральне консульство Республіки Польща в Україні, «Ідейл», «Кромберг енд Шуберт Україна», Волинська обласна друкарня.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter