На екрани вийшов детективний серіал, в якому грає лучанин. ФОТО

08 Квітня 2020

Цього тижня на телеканалі «Україна» стартувала прем'єра 40-серійної детективної драми «Відважні», яка розповідає про домашнє насильство.

«У поліцейському управлінні Києва створюється підрозділ по боротьбі з домашнім психологічним і фізичним насильством, який складається тільки з жінок. Всі 4 жінки - різні за характером, типажем, стилем і родом діяльності. У підрозділу багато ворогів в поліції і тих, хто хоче їх підставити, крім того у кожної героїні свої особисті проблеми, але вони сміливо вирішують загадки і розплутують справи», – йдеться в синопсисі.

Разом із зірками українського кіно у серіалі також грає відомий актор із Луцька Максим Канюка. У нього роль чергового, який приймає дзвінки від потерпілих.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АКТОР З ЛУЦЬКА ПОДІЛИВСЯ ФОТО ЗІ ЗЙОМОК У СЕРІАЛІ ПРО ДОМАШНЄ НАСИЛЛЯ

Третя серія «Відважних» вийде сьогодні на каналі «Україна» о 18:00.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter