Актор з Луцька поділився фото зі зйомок у серіалі про домашнє насилля

01 Березня 2020

Лучанин Максим Канюка, зірка української кінострічки «Гніздо горлиці» та популярного серіалу «Новенька», працює в новому проєкті.

З «Таблоїдом Волині» актор поділився першими фото з бекстейджу зйомок 40-серійної детективної драми «Відважні», спільного проекту Film.ua Group і телеканалу «Україна».Серіал про будні підрозділу поліції, який займається проблемами домашнього насильства. Головні героїні допомагають жінкам, людям, що страждають від побоїв і принижень з боку свого близького оточення.

Лучанин знімається із відомими українськими акторами. Зокрема, на майданчику він працює із колегою по серіалу «Новенька» Олександрою Лютою та зіркою серіалу «Папік» Дарією Петрожицькою.

Зйомки триватимуть півроку, але про дату виходу на екрани поки не повідомляють.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter