Молода художниця Ольвія презентувала свої полотна у «Стоп-кадрі». ФОТО

03 Квітня 2019

У рамках проекту «Крок на шляху мистецтва» у арт-кафе «Стоп-кадр», що у КРЦ «Адреналін Сіті», відкрилася виставка молодої художниці зі Львівщини – Ольги Баландюх (Ольвія).

У своїх живописних творах авторка багато експериментує із фактурою, синтезом матеріалів, площинами та кольором, створюючи візуально насичені та глибокі композиції. Ключовим концептом представлених робіт є дефініція простору-космосу та постійний пошук форми для його вираження.

Привітала юну художницю керуюча партнерка Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Леся Корсак та побажала їй подальших успіхів, зазначивши, що цей проект – своєрідна мистецька лабораторія, в рамках якої полотна молодих художників досліджують, вивчають, дають поради.

«Це гарний старт для молодих митців, у проекті «Крок на шляху мистецтва» взяло участь уже багато творчої молоді. Більшість з них, отримавши перший досвід та поради старших й досвідчених колег, визначилися з напрямком, колористикою, і стали впевненішими в своїх силах та ще більш розкрили хист», – зазначила вона.

Директорка Луцького художнього музею Зоя Навроцька зазначила, що твори Ольги Баландюх – як об’єкти медитативності.

«Це не просто сонячний диск, хтось в ньому побачить жоржину, хтось мушлю… Художниця залишає простір для уяви. І хоча Оля – молода мисткиня, в її роботах вже помітна техніка та гармонійне поєднання кольорів», – відзначила пані Зоя.

До речі, це не перша виставка Ольвії, її роботи вже були представлені у Києві, Львові, Тернополі, а тепер і в Луцьку.

Виставка діятиме два тижні у арт-кафе «Стоп Кадр».


Довідково:

Ольга Баландюх (Ольвія) народилася 25 липня 1995 у Дрогобичі. Закінчила музичну школу по класу скрипки та два факультети Дрогобицького державного музичного коледжа ім. В. Барвінського – скрипку та вокал. Живе у Львові. Навчається у Львівській національній академії мистецтв, на кафедрі дизайну середовища. Пише вірші та музику. Створює художні роботи в напрямку абстракції. Учасниця численних виставок, фестивалів та інших мистецьких проектів.

1

Читати ще

Коментарі

Морис

Гарна виставка! Успіхів молодому таланту!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter