Микола Журавель розповів лучанам, чому хоче об’єднати Європу  пасікою з wi-fi

12 Листопада 2018

У Луцьку більше місяця експонувалися об’ємні картини київського митця Миколи Журавля, до яких неодмінно хотілося доторкнутися. В рамках закриття виставки у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків влаштували творчу зустріч з автором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКОМУ МУЗЕЇ ПОКАЗАЛИ КАРТИНИ, ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ТОРКАТИСЯ

Під час жвавого знайомства з публікою Микола Журавель розповів, що все своє дитинство провів на пасіці свого батька, і вважає бджіл інтелектуальними комахами, здатними надихати і заворожувати.

Чимало його виставкових проектів пов’язані із пасікою і присвячені Петру Прокоповичу, українцеві, який два століття тому винайшов нову систему вуликів, для здобу меду в якій не треба вбивати бджіл.

Микола Журавель вважає, що сучасне мистецтво значно глибше, ніж картини і скульптури, це ще і перформанси. Саме тому планує втілити у життя масштабний проект – поставити вулики у європейських містах, із моніторами зсередини і зовні, таким чином об’єднавши людей різних країн і показати, що усі ми – єдині.

«Можна буде робити виставки через wi-fi у будь-якому із залів Європи, повісивши екрани замість картин і спостерігати за мистецтвом, яке змінюється кожної миті», – натхненно пояснив автор.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter