Луцька «Співаночка» здобула відзнаку в Іспанії

04 Липня 2018

Вокальний ансамбль «Співаночка» подорожував Європою і представляв Україну на вокально-танцювальному змаганні в Іспанії.

Талановиті волиняни здобули чергову відзнаку на 9 Міжнародному фестивалі пісні і танцю Льорет де Мар.

Керівниця «Співаночки» Тетяна Ярошик розповіла «Таблоїду Волині», що подорож промайнула казково, залишивши феєричні враження.

«Горджуся, що ми своєю співочою програмою мали можливість продемонструвати світу усю красу української пісні! Адже нас слухали іспанці, італійці, турки, індійці, хорвати, литовці, та найголовніше, що ми змогли пісенно підсилити любов до рідної землі великої української діаспори в Іспанії. Дякую усім моїм талановитим, найкращим і витривалим учням, що змогли взяти участь у поїздці, нашим люблячим батькам, які щодня були поруч, допомагали та підтримували, організаторам туру за феєричні враження і велика хвала Богу, що все прекрасно здійснилося, всі здорові і щасливі повернулися додому! Люблю і ціную кожного у нашій дружній родині!», – зазначила керівниця.


Кількість країн, в яких побували маленькі артисти вражає: Угорщина, Словенія, Франція, Італія, Іспанія та Монако!

«За 12 днів подолати 5600 км Європи під силу лише по-справжньому фанатам своєї справи, людям, в душах яких горить вогонь авантюризму, експромту, бажання відкриття світу та солодкий смак подорожей! Ми дійсно справжня команда професіоналів з своїм цілеспрямованим характером, веселим настроєм, дружньою підтримкою один одного. Я тільки зараз до кінця усвідомлюю значення нашої поїздки!», – ділиться Тетяна Ярошик.4

Читати ще

Коментарі

Віталій Іваницький

Щиро вітаю "Співаночку" з успіхом! Це справді талановитий колектив. Вірю, що з цим "зірковим" пісенним ансамблем і його обдарованим керівником та організатором Тетяною Ярошик вони досягнуть ще багато творчих успіхів не тільки в Україні, але і у світовому культурно - пісенному просторі.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter