Луцька команда круїзних мандрівників зустрілася з лідерами компанії InCruises. ФОТО

18 Вересня 2021

Відправитися у незабутній круїз, побачити найгарніші міста світу та як слід відпочити… Про те, як вигідно (а іноді й зовсім безкоштовно) втілити цю мрію, або ж заробляти гроші на своєму захопленні, днями розповіли у Луцьку. Тут відбулася конференція всесвітньої круїзної компанії InCruises за участю її українських лідерів.

Гостями події стали як затяті мандрівники, так і ті, хто тільки збирається вирушити в омріяну подорож. Відвідала конференцію і луцька команда партнерів круїзного клубу.

«Луцька команда партнерів клубу inCruises збільшується з кожним днем. У цей бізнес приходять успішні люди з різних сфер діяльності та обнуляються, щоб почати рости разом.

Під наставництвом національного директора Світлани Корнієнко відбуваються постійні настановчі наради, презентації, тренінги, бізнес дні, форуми, які дають професійний ріст, кожному із нас. А спільні поїздки, вечірки та подорожі неймовірно здружують нашу команду», – зауважила представниця луцького клубу Олена Балабаш.

«Одного разу подруга з Німеччини показала мені чарівне відео, у якому білосніжний лайнер ніжився на хвилях. А потім я дізналася, що можна відпочивати та подорожувати, не розпаковуючи чемодани, пізнавати нові країни… Тепер у клубі – вся моя родина, а я вже побувала у двох круїзах», – ділиться лучанка Тетяна Шиприкевич, додаючи, що найяскравіші враження на неї справили Перська затока та візит до Риму.

Натхненною розповіддю про круїзний відпочинок відкрила конференцію одна з топ-лідерок InCruises, багатодітна мама Альона Схаб. Вона влаштувала гостям яскраву віртуальну подорож лайнером і поділилася власним круїзним досвідом.

«Після народження трьох дітей їздити у подорожі вп’ятьох стало дорого. Коли мені сказали, що відправитися у круїз можна безкоштовно – я не повірила», – зізнається Альона. Сьогодні ж жінка дивує власними розповідями про неймовірне круїзне життя.

А дивуватися там справді є чому – від прозорих сходів з камінням Сваровскі до численних ресторанів, гучних вечірок і вишуканих кают. Поніжитися біля басейну, сходити у спортзал, зайнятися йогою, відвідати казино, цирк або театр, пройтися бутиками – це лише маленька частина з величезного переліку розваг на лайнері, де можна побачити буквально все! Не лишають без уваги й маленьких відпочивальників. За словами Альони, на круїзних лініях є навіть спеціальні дитячі кораблі, які називаються «Дісней».

Не слід забувати, що круїзи передбачають і наземний відпочинок. Тож, релаксуючи на лайнері, можна паралельно планувати подорожі містами, що включені у круїзну подорож.

Про те, як вигідно відправитися у мандрівку завдяки букінгу InCruises, розповіли Ігор та Олена Орт, які здійснили вже чотири незабутні подорожі.

Ставши членами клубу, круїзери обмінюють членські внески на внутрішню валюту InCruises – так звані круїзні бали (100 доларів = 200 балів). Саме ними член клубу оплачує подорож, економлячи 50% своїх коштів. За словами подружжя, такою системою користуються у 201 країні світу.

Справжньою зіркою вечора стала легенда компанії Наталія Шевела – член ради директорів InCruises. Вона розповіла, як започаткувати власний круїзний бізнес, і поділилася секретами свого успіху.

Жінка запевняє, що стати бізнесменом в InCruises – під силу кожному. Головне – мати бажання, не зупинятися та вірити в себе.

«Я – середньостатистична жінка, така ж, як ви. Просто я трішки по-іншому почала думати та змінила своє оточення. У моєму житті були злети і падіння, але я ніколи не звертала зі шляху. Віра в себе – окрилює», – ділиться Наталія.

Спікерка зауважує, що у бізнес-моделі InCruises їй найбільше імпонує те, що допомагаючи іншим, ти допомагаєш собі.

«Я почала працювати з 1 лютого 2017 року, а сьогодні 7 тисяч людей з моєї команди побували у 27 тисячах круїзах!», – називає неймовірні цифри пані Шевела.

Шлях до фінансової мрії починається всього з п’яти друзів, яких ви приводите у клуб. За це InCruises віддячує вам безкоштовним членством, а друзі, у свою чергу долучають до клубу своїх приятелів та рідних. Коли ваша команда розростається до тридцяти осіб, ви стаєте маркетинг-директором та починаєте отримувати пасивний дохід у розмірі 400-450 доларів щомісячно.

Після конференції у гостей вечора не лишилося сумнівів: круїзи – це не тільки розкіш, доступна кожному, а й особлива філософія, яка назавжди змінює життя!

«Усіх хто любить подорожувати, хоче на цьому зекономити та навіть заробляти, запрошуємо долучатися до нас!», – кажуть луцькі партнери компанії InCruises.
5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter