​Луцький музикант назвав ТОП-10 найперспективніших гуртів

27 Січня 2016
Сьогодні пісні вітчизняного виробництва можна почути частіше, ніж кілька років тому, а конкуренція серед молодих гуртів постійно зростає. Хочете відкрити для себе щось нове? Тоді зверніть увагу на ТОП гуртів, які для сайту NMJ підібрала людина, котра давно «вариться» у музичному котлі.

Отож ТОП-10 українських молодих виконавців від лідера гурту “ФлайzZzа” Андрія Тимчука.

1. Гурт «Триставісім». Їх важкувато назвати молодими, як і декого з тих, кого перерахую нижче, – музиканти вже мають серйозний досвід за плечима. Приємно, що чувачки додають до свого музону закарпатський колорит, відповідні слова у текстах і т.ін., чим роблять свою музику унікальнішою.2. Тернопільська ватага «LosColorados» – теж козаки, котрі вміють потішити своїм позитивом. Свого часу, зашпіливши альбом чудових каверів, вони вистрелили і стали частими гостями на багатьох фестах і концертах. В тому числі і в Німеччині. Хоча, окрім каверів, у хлопців є багато власних крутих пісень.3. Христина Соловій – це з більш «сопливих», але тим не менш добрих і цікавих виконавців. Теж із закарпатським діалектом. І під патронатом Славка Вакарчука, кажуть.4. Гурт «RaggaSapiens». Хлопці роблять музику схожу до флайзівської, але по-своєму. Свого часу вони гарно засвітились у неті, але потім притихли. Зараз знову поновлюють свою роботу. Шкода, що поки зовсім обмаль інформації про них.5. Гурт «Wszystko» зі Львова – це більше кавер-бенд. Проте ці музики мають свій, цікавий підхід до переспівів. Сподіваюсь, зовсім скоро почути, окрім аудіозаписів цих каверів, ще й їхні власні пісні в тому ж дусі.6. Гурт «EtnoXL» з міста Рівного – чудова суміш драйвового року та фольку. Пам’ятаю, як ледь сльози не навертались на їх концертах через те, що шкодуєш, що не така музика лунає в ефірах радіо та ТБ, а усіляке «лайно», яке незаслужено туди пхають.


7. Львівські «GreenSilence» валять справжній фірмовий диско-фанк, який дуже популярний у цілому світі, а в нас хлопці ледь кінці з кінцями зводять. Раджу пошукати і їх записи для своєї колекції.8. Фольк-рокова «ДримбаДаДзига» теж круто запалює на своїх концертах і має чудові аудіозаписи. Хотілося б, щоб ось такий сучасний етно-продукт їхав за кордон розповідати про Україну.9. Івано-Франківці з гурту «Патроничі» є, напевно, наймолодшими зі всіх перерахованих. Особливістю команди є патронат моїх друзів з гурту Фліт, які підказують, вчать, допомагають хлопцям робити якісний і файний український рок. Дівчаткам на їх концертах просто зриває дах.10. Львів’яни з гурту «Bandit» мають серйозну родзинку – свого Меладзе у колективі. Саме таке прізвище у їх вокаліста Давида. Чувачки теж переважно каверують, але і намагаються творити свій авторський крутий продукт. Одну з пісень для них написав ще Кузьма. Думаю, вони матимуть хороші перспективи, якщо більше приділять уваги своєму авторському матеріалу і не закинуть справу.«В нас, в Україні, є велика кількість гуртів, яких можна підтримувати та насолоджуватись. Зрештою, від культурного рівня у великій мірі залежить наша стратегія, як держави, цінність один одного і подальші перспективи. Адже, як кажуть, яка музика лунає на вулицях ваших міст, таку ситуацію в країні ви і маєте. Поки ж замість сучасних українських пісень більше лунає тюремний блатняк. На жаль», - додав Андрій Тимчук.
0

Читати ще

Коментарі

Real cc

Хто всє еті люді, включаючи

топ11

Тюремний блатняк тому і лунає

Кася

На жаль, більшості не знаю,

Посол

в Тіми ще специфічний смак

Real cc

і що? такі смаки треба в

Лучанка

Не чули про гурт "Флайза"?!

Лучанка

Його думки винесли на загал,

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter