Лучани написали лист Святому Миколаю. ФОТО

14 Грудня 2018

Під час чергового атмосферного заходу «Листи місту» відомі лучани, які втілюють проекти з розвитку міста, поділилися думками та ідеями, вислухали також і цікаві пропозиції гостей.

Впродовж заходу всі охочі могли написати побажання для Луцька покровителю міста, святому Миколаю. Миру і мера – цього лучани бажають для свого міста.

Розпочав свою розповідь про перспективи міста очільник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк. Він говорив, що їхати за кордон по роботу – це нормально. Молодь не має умовних «якорів». Добре, коли люди шукають себе в інших краях, але сумно, якщо не повертаються додому.

Про театр та творче майбутнє міста розказала очільниця теар-студії «ГаРмИдЕр» Руслана Порицька. В місті, переконана вона, необхідно створити атмосферу творчості, адже письменникам і художникам тут є де розгулятися. У нас є чимало місць, які можуть перетворитися в простір для існування творчих людей.

Олександр Котис розповів про історію міста та пояснив, що вона насправді дуже цікава, якщо шукати її в кожній вуличці та старатися дослідити місто не за підручником, а прогулятися, визначити, що цікаво і шукати-шукати-шуати.

А трошки гумору заходу подарував радіоведучий Андрій Зубенко. Він розповів радіо та заходи в місті, цікаві ідеї для нових фестивалів та заходів.

Захід відбувся у закладі «CafeDeVino».0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter