Лідер «Фіолету» може отримати «Золотий хрін» за сцену сексу зі свого роману

03 Січня 2019

Арт-директор фестивалю «Бандерштат» та фронтмен луцького гурту «Фіолет» Сергій «Колос» Мартинюк вирішив спробувати себе у ролі письменника і наприкінці минулого року представив свій перший роман «Капітан Смуток».

Починаючого письменника вже висунули як номінанта на антипремію «Золотий хрін», яку вручають за найгірший, недоречний чи позбавлений смаку опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури. Приводом для цього став уривок з першого роману Сергія Мартинюка:

«Аня рвучко підсунулась ближче. Я відчув, як гаряча рука дівчини пірнула під мою футболку, як її прудкі пальці лоскітливо пробіглися грудьми. Рука ковзнула нижче, не без зусиль прорвалась за пояс — і мої вітрила гранично напнулись: довгі, гріхопам’ятні роки в бухті очікування віщували надто поспішний вихід у море бажаного. Ця більш ніж красномовна реакція потішила дівчину, і вона міцно притислась до мене оголеними грудьми.

Крапка. Абзац. Фініш – старт. Апогей – народження. Пік – початок. Смерть – життя. Джомолунгма, Кіліманджаро й Канченджанґа разом. Я тримався, але того, що відбувалося, більше не розумів...».

Ознайомитися з найгіршими описами сексу і навіть проголосувати можна на сторінці премії у Фейсбуці.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter