Квітами вже не здивуєш: які букети можна дарувати 1 вересня

16 Серпня 2018

Зовсім скоро День знань. І поки діти вибирають нові портфелики, щоденники та приміряють шкільну форму, батьки жахаються цін у квіткових крамницях. Свято першого дзвоника – це шкільна форма, красивий букет, вручення грамот та подяка вчителю. Звісно, дарувати букети ніхто не примушує. Деякі ж батьки вважають букет невід’ємним атрибутом Першого дзвоника.

«Таблоїд Волині» пропонує 5 варіантів букетів, якими можна вразити, а деякі з них так просто зробити власноруч.

Букет з фруктів

Це однозначно тренд! Виглядає красиво і не менш різнобарвно, ніж квітковий букет, пахне також не гірше, а смакує точно краще.
Зефірні смаколики

Домашній зефір красиво виглядає, може бути будь-якого кольору і навіть чимось нагадує квіти. Нехай вчителю буде солодко, ну хоча б поки він чи вона їстиме Ваш подарунок.


Для тих, хто не любить солодке

Композиція із сиру, меду, винограду. Це ідеальне поєднання. Смачно та вишукано.


Вчителю знадобиться

Лінійки, ручки, олівці. Це все чудово можна додати до букету. А якщо він ще й з цукерок, ммм.Чай та кава також йдуть в хід

Вчитель чи вчителька теж можуть починати свій ранок з кави. Варто лиш дізнатися, каву чи чай любить педагог. А варіантів букетів є безліч.
Важливо! Подбайте про те, щоб букети не були довго на сонці, захистіть їх від пилу, аби подарунок справді був естетичним.

2

Читати ще

Коментарі

Анна

Букетик із фруктів або цукерок коштуватиме не дешевше,навіть якщо зробити його самій!!!Це провірено на власному досвіді!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter