Карпа і Жадан представлять луцький фестиваль на «Книжковому Арсеналі»

11 Травня 2017
Команда Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk в партнерстві з Міжнародною літературною корпорацією MERIDIAN CZERNOWITZ візьме участь в VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», що відбуватиметься з 17 по 21 травня у Мистецькому Арсеналі.

«Як багато ви знаєте луцьких організацій, фестивалів, що були представлені на Лейпцизькому книжковому ярмарку, у програмі «Книжкового Арсеналу»? Відкриття Meridian Lutsk перед учасниками сучасного літературно-книжкового бомонду країни не можна оминути увагою. Ми будемо раді бачити волинян на «Книжковому Арсеналі», адже нам на сьогодні є чим пишатися!», - зазначила директор фестивалю у Луцьку Ельвіра Яцута.Окрім поетичних презентацій, 21 травня в рамках «Книжкового Арсеналу» відбудеться винно-поетична вечірка з нагоди презентації нового Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk. Її учасниками будуть: президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев, директор Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk Ельвіра Яцута, меценат фестивалю у Луцьку Роман Бондарук, відомі українські автори Сергій Жадан та Ірина Цілик. Крім того, на книжкових стендах видавництв «Чорні вівці» та «Книги ХХІ» усі охочі зможуть взяти ексклюзивні листівки-запрошення на фестивалі у Луцьку та Чернівцях.

Роман Бондарук, меценат луцького фестивалю, прокоментував цю подію так: «Наш Meridian Lutsk представлятимуть у Києві такі топові українські письменники як Сергій Жадан, Ірена Карпа, Ірина Цілик і це непересічний момент в промоції культурного й туристичного Луцька! Вже докладено чимало зусиль до того, аби про Meridian Lutsk говорили на всеукраїнському та міжнародному рівнях, ми налаштовані на максимально успішне просування проекту, його реалізацію та довгострокову тривалість».

У програмі заходів луцької команди:

20 травня 2017
14.30-15.15
Подія: «Нові, найкращі»: поетичні читання з Іриною Цілик.
Учасниця: Ірина Цілик.
Локація: Поетична сцена
15.30-16.10
Подія: Дитяча сцена. Дискусія-презентація книжки Ірени Карпи «День усіх білок».
Учасники: Ірена Карпа, Наталка Гайда, Олександр Бойченко.
Локація: Зал «Папір».

21 травня 2017
13.00-13.45
Подія: Презентація нової книжки Андрія Любки «Саудаде».
Локація: Зал «Гербарій».
14.00-14.45
Подія: Читання уривків з нового роману Сергія Жадана «Інтернат».
Учасник: Сергій Жадан.
Локація: Зал «Дукат».
18.00-18.45
Подія: Винно-поетична вечірка з нагоди презентації нового Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Lutsk.
Учасники: Сергій Жадан, Святослав Померанцев, Ельвіра Яцута, Роман Бондарук, Ірина Цілик.
Локація: Зал «Гербарій».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter