Як луцькі театрали зіграли виставу в червоному на поетичному фестивалі

07 Жовтня 2017
Стартував міжнародний поетичний фестиваль Meridian Lutsk. Ще протягом двох осінніх днів, 7-8 жовтня, у лучан є можливість долучитися до унікального мистецького дійства.

У рамках фестивалю 6 жовтня відбувся показ нової ексклюзивної вистави від театру-студії «Гармидер»

«Монодії в червоному» народжена в Карпатах та підготована спеціально до фестивалю Meridian Lutsk. У Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки ожили письменники, у творчості яких час від часу з’являвся Луцьк.

Це творці різних країн, різних національностей та найрізноманітніших доль. Усіх об’єднує епоха, вимушені переміщення, багатомовність, боротьба з режимом та інші перипетії, пов’язані з часом великих змін. 7 поетів (Олена Теліга, Пауль Целан, Маріє Ундер, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош, Юзеф Лободовський, Зузанна Гінчанка). 7 реальних історій у час кохання, віршів і… другої світової війни.

«Таблоїд Волині» пропонує переглянути, як актори проживали вірші довжиною в Життя, шириною у Війну та Любов і глибиною в Смерть:

Сценарій та режисерська робота: учасники театру «ГаРмИдЕр» (Наталка Шепель, Павло Порицький, Петро Дмитрук, Марія Доманська, Дмитро Безвербний, Ірина Силюк, Марина Ткачова, Юлія Варченко, Анна Співачук, Надія Михайлова) під керівництвом Руслани Порицької

Актори: Наталка Шепель, Павло Порицький, Петро Дмитрук, Марія Доманська, Дмитро Безвербний, Ірина Силюк, Марина Ткачова

Хореограф: Юлія Варченко

Костюми: Луцький центр професійно-технічної освіти (ескізи – Анни Співачук)

Світло: Роман Яцун


0

Читати ще

Коментарі

Глядач

Зачарований грою ролі

Мирослава

в ліпінах хворі вирвались на

Я

Це до чого взагалі?

Таня

Було дуже емоційно,втім,як

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter