Яким побачили Луцьк юні художники з інших країн. ФОТО

24 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Понад тридцять юних художників з України, Білорусі та Польщі представили свої роботи на конкурсі-пленері «Луцький замок». Мистецька подія відбулася 23 червня в РЦ «Адреналін Сіті».

У заході взяли участь учні та студенти спеціалізованих мистецьких закладів з Бресту, Хмельницького, Косова, Львова, Ковеля, Дніпра, Кам’янця-Подільського, Любліна, Чернігова, Харкова та Луцька. На виставці лунала класична музика від музикантів Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена та Луцької музичної школи № 3.

«Цогорічний пленер – дуже особливий, адже він тривав цілих два дні на різних локаціях Луцька та Колодяжного. Архітектура та природа надихнули юних митців і створили особливий настрій у роботах кожного»,– прокоментував організатор Іван Гаврилюк.

Учасники конкурсу по-різному зобразили місто: хтось вбачав у Луцьку містичний крик сучасності, а дехто фантазував про загадки Середньовіччя у нашому місті.

«Я дуже радий, що в Луцьку відбуваються такі мистецькі заходи. Цей пленер не просто дає можливість кожному зробити малюнок чи відчути історію, він – продовження нашого логотипу “Луцьк – приємне відкриття”», – каже секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

Головою журі виступила мистецтвознавиця та заслужена працівниця культури України Зоя Навроцька.

Захід відбувся за підтримки Луцької міської ради, департаменту культури Луцької міської ради та Луцької художньої школи.

Наприкінці пленеру всім учасникам конкурсу вручили приємні подарунки.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter